Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 6. krog 17.09.22
   TEKMA: Šampion - Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Kmetec Mark
   2. pomočnik: Šobot Danijel
   Delegat: Anželj Borut
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  3  Moličnik Urh
  4  Žužek Žan Žak
  6  Lukić Lucas
  10  Mihalič Luka (K)
  12  Daničić Nikola (V)
  13  Kolenc Zevnik Urh
  14  Pušnik Nik
  17  Rakar Michael
  19  Štancar Rok
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan
   Brežice 1919 Terme Čatež
Priimek in ime
  4  Škacan Filip
  5  Dimitrovski Peter (K)
  7  Črpič Jakob
  8  Hervol Jaka
  10  Matos Leonardo
  14  Cerjak Nik
  17  Sirk Lev
  19  Lipec Urban
  20  Irmančnik Kristjan
  21  Bajs Domen
  30  Karajbić Ermin (V)
  Rezervni igralci
  5  Frece Filip
  7  Selčan Jan
  9  Kocijan Blaž
  11  Kračun Aleks
  31  Cvek Blaž (V)
  Rezervni igralci
  3  Vidmar Primož
  13  Krupić Teo
  15  Kustrin Matic
  16  Juhart Luka
  18  Geč Nik
  22  Ibričić Medin
  77  Grešak Luka (V)
   TRENER
   Šampion
   Vasič Predrag
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Vegel Dražen
   STRELCI
   Šampion
   1 : 0 10 - Mihalič Luka (12')
   2 : 0 17 - Rakar Michael (19')
   Brežice 1919 Terme Čatež
   2 : 1   17 - Sirk Lev (37') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    17 - Rakar Michael (73')
    10 - Mihalič Luka (75')
    22 - Petkovič Jan (77')
   Brežice 1919 Terme Čatež
    5 - Dimitrovski Peter (38')
    4 - Škacan Filip (47')
    19 - Lipec Urban (55')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  63'     9 - Kocijan Blaž
       19 - Štancar Rok
  78'     11 - Kračun Aleks
       10 - Mihalič Luka
  91'     5 - Frece Filip
       17 - Rakar Michael
   Brežice 1919 Terme Čatež
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Kustrin Matic
       17 - Sirk Lev
  66'     18 - Geč Nik
       10 - Matos Leonardo
  78'     22 - Ibričić Medin
       4 - Škacan Filip
  86'     16 - Juhart Luka
       7 - Črpič Jakob
  86'     13 - Krupić Teo
       19 - Lipec Urban
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan