Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 5. krog 10.09.22
   TEKMA: Dravinja - Šampion 4 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Rađević Uroš
   1. pomočnik: Benc Uroš
   2. pomočnik: Sužnik Jure
   Delegat: Germič Dejan
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Hren Primož
  5  Tič Jakob
  7  Ramšak Žan
  10  Čakš Žiga
  20  Rauter Nik
  21  Privošnik Luka
  22  Radić Aleksandar
  23  Skrbinšek Matic (V)
  26  Gaber Tadej
  42  Vezjak Denis (K)
  99  Knaus Tibor
   Šampion
Priimek in ime
  3  Moličnik Urh (K)
  4  Žužek Žan Žak
  6  Lukić Lucas
  9  Kocijan Blaž
  12  Daničić Nikola (V)
  13  Kolenc Zevnik Urh
  14  Pušnik Nik
  17  Rakar Michael
  19  Štancar Rok
  20  Kužner Rok
  21  Veligošek Gašper
  Rezervni igralci
  1  Majšler Tilen (V)
  8  Napotnik Žan
  9  Gosak Davorin
  11  Rožmarič Blaž
  14  Vovko Nejc
  19  Jager Tilen
  27  Sojč Žiga
  Rezervni igralci
  1  Jug Žan (V)
  5  Frece Filip
  7  Selčan Jan
  11  Kračun Aleks
  22  Petkovič Jan
   TRENER
   Dravinja
   Flis Damjan
   Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 42 - Vezjak Denis (5')
   2 : 0 7 - Ramšak Žan (54')
   3 : 0 22 - Radić Aleksandar (65')
   4 : 0 7 - Ramšak Žan (72')
   Šampion
   4 : 1   9 - Kocijan Blaž (75') 
   4 : 2   4 - Žužek Žan Žak (80')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja
    22 - Radić Aleksandar (28')
    9 - Gosak Davorin (87')
   Šampion
    9 - Kocijan Blaž (45')
    3 - Moličnik Urh (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  66'     9 - Gosak Davorin
       22 - Radić Aleksandar
  76'     11 - Rožmarič Blaž
       20 - Rauter Nik
  76'     8 - Napotnik Žan
       21 - Privošnik Luka
  83'     27 - Sojč Žiga
       7 - Ramšak Žan
   Šampion
  Minuta  Igralec
  37'     22 - Petkovič Jan
       6 - Lukić Lucas
  63'     7 - Selčan Jan
       21 - Veligošek Gašper
  71'     5 - Frece Filip
       19 - Štancar Rok
  71'     1 - Jug Žan
       12 - Daničić Nikola
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan