Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 4. krog 03.09.22
   TEKMA: Drava Ptuj - Dravinja 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Drava Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Tkalčič Bojan
   1. pomočnik: Šobot Danijel
   2. pomočnik: Marin Jan
   Delegat: Drvarič Marjan
   POSTAVI
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Janžekovič Luka (V)
  4  Kokić Davud
  6  Vogrinec Valentin
  7  Penič Maj
  8  Čeh Leo
  10  Erhatič Nik (K)
  23  Sedej Vid
  24  Šabeder Rene
  25  Rudić Dorian
  70  Jadric Nikola Daniel
  99  Janežič Filip
   Dravinja
Priimek in ime
  5  Tič Jakob
  7  Ramšak Žan
  10  Čakš Žiga
  20  Rauter Nik
  21  Privošnik Luka
  22  Radić Aleksandar
  23  Skrbinšek Matic (V)
  26  Gaber Tadej
  42  Vezjak Denis (K)
  77  Potokar Nejc
  99  Knaus Tibor
  Rezervni igralci
  13  Pivko Patrik
  14  Brence Rok
  22  Marot Vito
  73  Letnik Nejc
  80  Mlakar Klemen
  Rezervni igralci
  1  Majšler Tilen (V)
  8  Napotnik Žan
  11  Rožmarič Blaž
  14  Vovko Nejc
  16  Kolar Blaž
  19  Jager Tilen
  27  Sojč Žiga
   TRENER
   Drava Ptuj
   Čeh Aleš
   Dravinja
   Flis Damjan
   STRELCI
   Drava Ptuj
   Dravinja
   OPOMINJANI
   Drava Ptuj
    4 - Kokić Davud (42')
    6 - Vogrinec Valentin (49')
   Dravinja
    99 - Knaus Tibor (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Drava Ptuj
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  64'     80 - Mlakar Klemen
       23 - Sedej Vid
  70'     13 - Pivko Patrik
       6 - Vogrinec Valentin
  87'     22 - Marot Vito
       10 - Erhatič Nik
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  63'     16 - Kolar Blaž
       20 - Rauter Nik
  63'     8 - Napotnik Žan
       21 - Privošnik Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan