Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 21. krog 07.06.22
   TEKMA: NK Vransko - NK Ljubno ob Savinji 4 : 1 1 : 0
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Bytyqi Arlind
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime
  4  Grabner Tadej
  5  Cvenk Jaša
  6  Gregl Maks
  10  Bogataj Tjaž
  11  Aleksić Tibor
  12  Lesjak Ožbej (V)
  13  Radulj Max
  16  Miklaužič Mark
  22  Slapnik Lovro
  23  Piskar Samo
  26  Lukman Jan (K)
  28  Krivec Maj
  30  Perko Matija
  31  Petek Luka
  33  Habjan Miha
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Kaker Zagožen Anej
  3  Lorenčič Ožbej
  4  Vrečer Enej
  7  Atelšek Gal
  8  Brgles Tomaž
  9  Rigelnik Vid
  10  Plesnik Tomaž
  11  Pečovnik Jošt
  13  Lorenčič Jakob
  15  Pek David (K)
  17  Nadlučnik Sara
  21  Govek Nace
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 0 33 - Habjan Miha (11')
   2 : 0 5 - Cvenk Jaša (31')
   3 : 0 26 - Lukman Jan (34')
   4 : 1 26 - Lukman Jan (53')
   NK Ljubno ob Savinji
   3 : 1   9 - Rigelnik Vid (42') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan