Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 21. krog 05.06.22
   TEKMA: NK Žalec B - ND Mozirje 4 : 3 3 : 1
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Šeško Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec B
Priimek in ime
  1  Klokočovnik Val (V)
  2  Doler Enej
  4  Vasle Aljaž
  5  Tetaj Altin
  7  Krošel Kevin
  9  Muqaj Lorik
  10  Balaj Jon (K)
  16  Đokanović Andrej
  18  Dušak Kaučič Daviv
  19  Jelen Enej
  20  Hrastnik Malis Klemen
  21  Zavasnik Tine
  23  Brglez Nik
  24  Drobež Aljaž
  27  Brglez Maj
   ND Mozirje
Priimek in ime
  22  Pavlič Aleksander
  23  Napotnik Gašper (K)
  27  Breznik Žan
  28  Skok Črt
  29  Finkšt Madai
  30  Skok Lenart
  31  Napotnik Matija (V)
  33  Lesjak Rigelnik Aleks
  35  Žerovnik Jaro
  36  Podkrižnik Lovro
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec B
   Gračnar Dejan
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   STRELCI
   NK Žalec B
   1 : 1 19 - Jelen Enej (11')
   2 : 1 10 - Balaj Jon (21')
   3 : 1 4 - Vasle Aljaž (27')
   4 : 2 10 - Balaj Jon (55')
   ND Mozirje
   0 : 1   35 - Žerovnik Jaro (3') 
   3 : 2   22 - Pavlič Aleksander (48') 
   4 : 3   30 - Skok Lenart (58') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec B
   ND Mozirje
    30 - Skok Lenart (53')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec B
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan