Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 21. krog 02.06.22
   TEKMA: ŠD Partizan Prebold - Rudar Velenje B 2 : 0 1 : 0
   Kraj: - Igrišče Prebold    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  3  Kodrun Bor
  7  Flis Miha
  18  Hrboka Matevž (K)
  33  Čadež Luka
  34  Jelen Aljaž
  35  Plešivčnik Voranc
  36  Mešanović Alen
  46  Možina Patrik
  47  Bukovec Kaučič Lovro
  53  Bradeško Brin
  61  Lapuh Matevž
  64  Otavnik Timej
  69  Matevž Glušič
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  2  Pušnik Nik
  3  Škrobot Lukas (K)
  4  Romih Adriano
  5  Feldin Nik
  6  Jerič Lovro
  7  Benčina Lenart Rok
  8  Ibrahimović Eman
  10  Plazl Matevž
  11  Arslanović Liam
  14  Mešanović Ajdin
  15  Šehić Ali Kaan
  16  Prelog Jaka
  17  Tepić Luka
  19  Šabanović Anej
  20  Mušić Daris
  22  Bečić Emar
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 0 18 - Hrboka Matevž (20')
   Rudar Velenje B
   2 : 0   4 - Romih Adriano (38')  AG
   OPOMINJANI
   ŠD Partizan Prebold
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ŠD Partizan Prebold
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan