Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 20. krog 31.05.22
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - ŠD Partizan Prebold 2 : 4 2 : 1
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Pejović Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Kaker Zagožen Anej
  3  Podlesnik Nejc
  4  Vrečer Enej
  8  Lorenčič Ožbej
  9  Rigelnik Vid
  10  Plesnik Tomaž
  11  Pečovnik Jošt
  15  Pek David (K)
  17  Nadlučnik Sara
  21  Govek Nace
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark
  3  Kodrun Bor
  7  Flis Miha
  18  Hrboka Matevž
  24  Rezar Luka Franc
  35  Plešivčnik Voranc
  36  Mešanović Alen
  46  Možina Patrik
  47  Bukovec Kaučič Lovro
  53  Bradeško Brin
  61  Lapuh Matevž
  64  Otavnik Timej
  69  Matevž Glušič
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 1 15 - Pek David (11')
   2 : 1 17 - Nadlučnik Sara (16')
   ŠD Partizan Prebold
   0 : 1   7 - Flis Miha (3') 
   2 : 2   7 - Flis Miha (32') 
   2 : 3   18 - Hrboka Matevž (38') 
   2 : 4   7 - Flis Miha (60') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    10 - Plesnik Tomaž (50')
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan