Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 20. krog 29.05.22
   TEKMA: ND Polzela - Rudar Velenje B 0 : 0 0 : 0
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Zavasnik Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Mlakar Fermentin Luka (V)
  4  Popović Alex
  5  Tominšek Teodor
  6  Rizmal Mihael
  7  Tominšek-Čuvan Kristian (K)
  11  Vrbovšek Nikolas
  13  Kolenc Lukas (V)
  14  Jošt Vito
  16  Marton Liam
  17  Jazbec Jaka
  19  Satler Maks
  20  Lanišnik Jan
  21  Mike Trauner
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  2  Škrobot Lukas (K)
  4  Romih Adriano
  5  Feldin Nik
  6  Jerič Lovro
  7  Bečić Emar
  8  Benčina Lenart Rok
  10  Ibrahimović Eman
  11  Arslanović Liam
  14  Pušnik Nik
  15  Mušić Daris
  16  Prelog Jaka
  17  Tepić Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Balagič Samir
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   ND Polzela
   Rudar Velenje B
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   Rudar Velenje B
    4 - Romih Adriano (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan