Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 13. krog 25.05.22
   TEKMA: Rudar Velenje B - ND Polzela 3 : 2 1 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 100
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  2  Mušić Daris
  4  Romih Adriano
  5  Škrobot Lukas
  6  Jerič Lovro
  7  Benčina Lenart Rok
  10  Plazl Matevž
  11  Arslanović Liam
  14  Šabanović Anej (V)
  15  Pušnik Nik
  16  Prelog Jaka (K)
  17  Tepić Luka
  19  Feldin Nik
  20  Ibrahimović Eman
  22  Bečić Emar
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Mlakar Fermentin Luka (V)
  6  Rizmal Mihael
  7  Tominšek-Čuvan Kristian (K)
  11  Vrbovšek Nikolas
  13  Kolenc Lukas (V)
  14  Jošt Vito
  16  Marton Liam
  17  Jazbec Jaka
  18  Zabukovnik Miha
  19  Satler Maks
  20  Lanišnik Jan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 22 - Bečić Emar (19')
   2 : 2 22 - Bečić Emar (39')
   3 : 2 6 - Jerič Lovro (53')
   ND Polzela
   1 : 1   19 - Satler Maks (21') 
   1 : 2   11 - Vrbovšek Nikolas (38') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan