Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 19. krog 18.05.22
   TEKMA: NK Šoštanj - ND Mozirje 1 : 5 1 : 1
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Goličnik Matija (V)
  2  Božič Lan
  3  Juras Jonatan
  4  Berložnik Jaka
  5  Vačovnik Kai
  6  Pantner Lovro
  7  Brunšek Veronika Vida
  8  Sijarto Jaka
  9  Sijarto Tine
  10  Nahtigal Jaka (K)
  11  Vilčnik Žan
  12  Berendika Kajba David (V)
  13  Blažič Blaž
  14  Andrejc Sevčnikar Lukas
  18  Vertačnik Tit
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Štiglic Jaka (V)
  4  Turk Urh
  6  Breznik Žan
  7  Pavlič Aleksander
  8  Skok Črt
  9  Bastl Kal
  13  Žerovnik Jaro
  14  Napotnik Gašper (K)
  15  Finkšt Madai
  16  Lesjak Rigelnik Aleks
  17  Podkrižnik Lovro
  18  Skok Lenart
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Novak Matjaž
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 1 8 - Sijarto Jaka (24')
   ND Mozirje
   0 : 1   4 - Turk Urh (10') 
   1 : 2   4 - Turk Urh (37') 
   1 : 3   13 - Žerovnik Jaro (44') 
   1 : 4   7 - Pavlič Aleksander (48') 
   1 : 5   4 - Turk Urh (49') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   ND Mozirje
    8 - Skok Črt (54')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan