Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 16. krog 21.04.22
   TEKMA: ND Mozirje - ND Polzela 2 : 4 1 : 3
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 15
   1. sodnik: Pirečnik Rok Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Napotnik Matija (V)
  4  Firm Edo
  21  Turk Urh
  22  Pavlič Aleksander
  24  Bastl Kal
  26  Podkrižnik Lovro
  27  Napotnik Gašper (K)
  28  Lever Miha
  29  Skok Črt
  30  Finkšt Madai
  31  Breznik Žan
  33  Lesjak Rigelnik Aleks
  34  Skok Lenart
  35  Štiglic Jaka
  37  Žerovnik Jaro
   ND Polzela
Priimek in ime
  4  Popović Alex
  5  Tominšek Teodor
  6  Rizmal Mihael
  7  Tominšek-Čuvan Kristian (K)
  9  Kralj Nikk Lev
  11  Vrbovšek Nikolas
  13  Kolenc Lukas (V)
  16  Marton Liam
  17  Jazbec Jaka
  19  Satler Maks
  20  Lanišnik Jan
  21  Mike Trauner
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   ND Polzela
   Balagič Samir
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 21 - Turk Urh (12')
   2 : 4 26 - Podkrižnik Lovro (48')
   ND Polzela
   1 : 1   7 - Tominšek-Čuvan Kristian (13') 
   1 : 2   11 - Vrbovšek Nikolas (17') 
   1 : 3   4 - Popović Alex (23') 
   1 : 4   7 - Tominšek-Čuvan Kristian (39') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   ND Polzela
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan