Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 15. krog 10.04.22
   TEKMA: NK Šoštanj - ŠD Partizan Prebold 0 : 3 0 : 3
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Carevič Milan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Goličnik Matija (V)
  2  Vačovnik Kai
  3  Juras Jonatan
  4  Berložnik Jaka
  5  Osmić Damin
  6  Pantner Lovro
  7  Brunšek Veronika Vida
  8  Sijarto Jaka
  9  Sijarto Tine
  10  Nahtigal Jaka (K)
  11  Vilčnik Žan
  12  Berendika Kajba David (V)
  13  Blažič Blaž
  15  Vertačnik Tit
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  3  Kodrun Bor
  6  Lapuh Matevž
  7  Flis Miha
  10  Mešanović Alen
  11  Otavnik Timej
  18  Hrboka Matevž (K)
  24  Rezar Luka Franc
  33  Čadež Luka
  34  Jelen Aljaž
  35  Plešivčnik Voranc
  46  Možina Patrik
  47  Bukovec Kaučič Lovro
  53  Bradeško Brin
  69  Matevž Glušič
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Novak Matjaž
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   STRELCI
   NK Šoštanj
   ŠD Partizan Prebold
   0 : 1   7 - Flis Miha (6') 
   0 : 2   7 - Flis Miha (20') 
   0 : 3   3 - Kodrun Bor (27') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan