Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 13. krog 27.03.22
   TEKMA: ŠD Partizan Prebold - NK Ljubno ob Savinji 10 : 0 4 : 0
   Kraj: - Igrišče Prebold    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Zavasnik Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  3  Kodrun Bor
  6  Lapuh Matevž
  7  Flis Miha
  18  Hrboka Matevž (K)
  24  Rezar Luka Franc
  33  Čadež Luka
  34  Jelen Aljaž
  35  Plešivčnik Voranc
  36  Mešanović Alen
  46  Možina Patrik
  47  Bukovec Kaučič Lovro
  53  Bradeško Brin
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Podlesnik Nejc
  8  Brgles Tomaž
  9  Pek David (K)
  11  Vrečer Enej
  13  Rigelnik Vid
  19  Pečovnik Jošt
  21  Krevzel Aljaž
  23  Govek Nace
  26  Atelšek Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 0 34 - Jelen Aljaž (6')
   2 : 0 18 - Hrboka Matevž (9')
   3 : 0 18 - Hrboka Matevž (14')
   4 : 0 18 - Hrboka Matevž (30')
   5 : 0 6 - Lapuh Matevž (41')
   6 : 0 6 - Lapuh Matevž (43')
   7 : 0 24 - Rezar Luka Franc (52')
   8 : 0 47 - Bukovec Kaučič Lovro (55')
   9 : 0 18 - Hrboka Matevž (58')
   10 : 0 47 - Bukovec Kaučič Lovro (60')
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   ŠD Partizan Prebold
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ŠD Partizan Prebold
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan