Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 12. krog 20.03.22
   TEKMA: ND Mozirje - NK Šoštanj 4 : 4 1 : 2
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 15
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Napotnik Matija (V)
  21  Turk Urh
  22  Pavlič Aleksander
  23  Lesjak Rigelnik Aleks
  27  Firm Edo
  28  Lever Miha
  29  Breznik Žan
  30  Finkšt Madai
  31  Žerovnik Jaro
  32  Štiglic Jaka
  33  Napotnik Gašper (K)
  34  Podkrižnik Lovro
  35  Lever Pejovnik Maks
  36  Bastl Kal
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Goličnik Matija (V)
  2  Božič Lan
  3  Juras Jonatan
  4  Berložnik Jaka
  5  Osmić Damin
  6  Pantner Lovro
  7  Brunšek Veronika Vida
  8  Sijarto Jaka
  9  Sijarto Tine
  10  Nahtigal Jaka (K)
  11  Vilčnik Žan
  12  Berendika Kajba David (V)
  13  Blažič Blaž
  14  Vačovnik Kai
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   NK Šoštanj
   Novak Matjaž
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 1 21 - Turk Urh (27')
   2 : 2 32 - Štiglic Jaka (33')
   3 : 4 21 - Turk Urh (49')
   NK Šoštanj
   0 : 1   9 - Sijarto Tine (4') 
   1 : 2   11 - Vilčnik Žan (29') 
   2 : 3   11 - Vilčnik Žan (44') 
   2 : 4   4 - Berložnik Jaka (48') 
   4 : 4   3 - Juras Jonatan (54')  AG
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan