Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 21/22
  Zapisnik: 11. krog 07.11.21
   TEKMA: ŠD Partizan Prebold - ND Mozirje 3 : 2 1 : 1
   Kraj: - Igrišče Prebold    Gledalcev: 10
   1. sodnik: Zavasnik Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  3  Kodrun Bor
  7  Flis Miha
  18  Hrboka Matevž (K)
  33  Mešanović Alen
  34  Rezar Luka Franc
  35  Plešivčnik Voranc
  46  Možina Patrik
  53  Bradeško Brin
  64  Otavnik Timej
  69  Matevž Glušič
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Štiglic Jaka (V)
  21  Turk Urh
  22  Pavlič Aleksander
  23  Lesjak Rigelnik Aleks
  24  Vertot Alen
  27  Napotnik Gašper (K)
  28  Skok Črt
  29  Breznik Žan
  30  Skok Lenart
  31  Napotnik Matija
  32  Žerovnik Jaro
  33  Lever Miha
  34  Boršnak Anže
  37  Podkrižnik Lovro
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   STRELCI
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 0 3 - Kodrun Bor (8')
   2 : 2 18 - Hrboka Matevž (48')
   3 : 2 3 - Kodrun Bor (60')11m
   ND Mozirje
   1 : 1   37 - Podkrižnik Lovro (25') 
   1 : 2   32 - Žerovnik Jaro (42') 
   OPOMINJANI
   ŠD Partizan Prebold
   ND Mozirje
    30 - Skok Lenart (53')
    22 - Pavlič Aleksander (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ŠD Partizan Prebold
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan