Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 21/22
  Zapisnik: 18. krog 29.05.22
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - Rudar Velenje A 2 : 1 1 : 1
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Molan Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Lapuh Leon (V,K)
  2  Kržan Jakob
  3  Vahčič Leon
  5  Šuler Matjaž (V)
  6  Kocjan Klemen
  7  Krošelj Nik
  8  Kolarič Luka Mai
  62  Frigelj Matevž
  63  Omerzo Patrik
  64  Vratič Filip
  67  Pelko Lan
  68  Kranjc Primož
  71  Patačič Jurij
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  3  Sprečaković Savo
  4  Moravac Ognjen
  5  Rodić Anej
  6  Reberšak Ježovnik Alvaro
  7  Kukovec Fran
  8  Milovanović Saša
  9  Aćimović Dejan
  10  Potočnik Urban
  11  Hoxhaj Edin (K)
  12  Huseinović Adis (V)
  14  Klemenčič Florjanc Tjaš
  17  Zajc David
  18  Hojnik Kristijan
  19  Kovač Nace
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Vukosavljevič Tomo
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 1 64 - Vratič Filip (14')
   2 : 1 71 - Patačič Jurij (60')
   Rudar Velenje A
   0 : 1   14 - Klemenčič Florjanc Tjaš (12') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
    8 - Kolarič Luka Mai (46')
   Rudar Velenje A
    18 - Hojnik Kristijan (40')
    14 - Klemenčič Florjanc Tjaš (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan