Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 21/22
  Zapisnik: 17. krog 24.05.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Brežice 1919 A 0 : 12 0 : 8
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kocijan Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  4  Zupan Luka (K)
  6  Klemenc Rok
  8  Kenda Marcel
  10  Podgrajšek Lan
  11  Jug Peter
  12  Flere Anej (V)
  14  Rosenstein Jure
  15  Žalig taj
  17  Volk Žiga
  18  Šarac Luka
  19  Remenih Jakob
  20  Zupan Toni
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Lapuh Leon (V,K)
  2  Patačič Jurij
  3  Kržan Jakob
  6  Vahčič Leon
  7  Vratič Filip
  8  Kocjan Klemen
  64  Pelko Lan
  68  Omerzo Patrik
  71  Kolarič Luka Mai
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Lukenda Toni
   NK Brežice 1919 A
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   Šmartno 1928
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   64 - Pelko Lan (1') 
   0 : 2   6 - Vahčič Leon (5') 
   0 : 3   68 - Omerzo Patrik (10') 
   0 : 4   2 - Patačič Jurij (13')  11m
   0 : 5   71 - Kolarič Luka Mai (16') 
   0 : 6   2 - Patačič Jurij (23') 
   0 : 7   2 - Patačič Jurij (24') 
   0 : 8   64 - Pelko Lan (30') 
   0 : 9   3 - Kržan Jakob (33') 
   0 : 10   7 - Vratič Filip (44') 
   0 : 11   6 - Vahčič Leon (45') 
   0 : 12   7 - Vratič Filip (48') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Brežice 1919 A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Brežice 1919 A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan