Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 21/22
  Zapisnik: 9. krog 24.10.21
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Brežice 1919 A 4 : 0 3 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Zavasnik Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  2  Potočnik Urban
  4  Moravac Ognjen
  5  Rodić Anej
  8  Fajfar Lan
  10  Aćimović Dejan
  11  Hoxhaj Edin (K)
  12  Huseinović Adis (V)
  14  Reberšak Ježovnik Alvaro
  15  Hojnik Kristijan
  16  Klemenčič Florjanc Tjaš
  17  Zajc David
  21  Milovanović Saša
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Lapuh Leon (V)
  3  Kolarič Luka Mai
  5  Šuler Matjaž (V)
  6  Vratič Filip
  8  Kocjan Klemen
  9  Omerzo Patrik
  10  Balon Tine (K)
  11  Kranjc Primož
  67  Pelko Lan
  68  Patačič Jurij
  71  Veršec Rok
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   NK Brežice 1919 A
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 14 - Reberšak Ježovnik Alvaro (4')
   2 : 0 14 - Reberšak Ježovnik Alvaro (16')
   3 : 0 21 - Milovanović Saša (21')
   4 : 0 10 - Aćimović Dejan (40')
   NK Brežice 1919 A
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Brežice 1919 A
    3 - Kolarič Luka Mai (55')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Brežice 1919 A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan