Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 21/22
  Zapisnik: 5. krog 26.09.21
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Žalec A 0 : 11 0 : 6
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 1
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Matović Gal (V)
  3  Emeršič Liam
  7  Zupan Luka (K)
  9  Zupan Toni
  11  Podgrajšek Lan
  13  Kovač Nace
  14  Flere Anej
  18  Verdev Lukas
  19  Kuprešak Matej
  21  Kenda Marcel
   NK Žalec A
Priimek in ime
  0  Gajšek Husnjak Maksim (K)
  1  Mohorič Jakob (V)
  2  Goršek Aljaž
  7  Stopar Vid
  8  Balaj Jon
  9  Tetaj Altin
  14  Stepišnik Lan
  17  Huš Oskar
  18  Podlesek Lev
  20  Gojković Kristijan
  22  Privošnik Gal
  23  Griguljak Jan
  24  Agrež Tine
  26  Horvat Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Lukenda Toni
   NK Žalec A
   STRELCI
   Šmartno 1928
   NK Žalec A
   0 : 1   2 - Goršek Aljaž (2') 
   0 : 2   22 - Privošnik Gal (3') 
   0 : 3   2 - Goršek Aljaž (21') 
   0 : 4   23 - Griguljak Jan (23') 
   0 : 5   2 - Goršek Aljaž (24') 
   0 : 6   20 - Gojković Kristijan (28') 
   0 : 7   24 - Agrež Tine (38') 
   0 : 8   23 - Griguljak Jan (45') 
   0 : 9   9 - Tetaj Altin (51') 
   0 : 10   24 - Agrež Tine (52') 
   0 : 11   20 - Gojković Kristijan (56') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Žalec A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Žalec A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan