Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 21/22
  Zapisnik: 3. krog 12.09.21
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Šampion A 2 : 8 1 : 5
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Jarc Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Matović Gal (V)
  2  Zupan Luka (K)
  3  Flere Anej
  4  Zupan Toni
  5  Podgrajšek Lan
  6  Emeršič Liam
  7  Kenda Marcel
  8  Kovač Nace
  9  Verdev Lukas
  10  Kuprešak Matej
   NK Šampion A
Priimek in ime
  1  Hrastar Žan (V)
  5  Tufekčić Arnes
  7  Ulčnik Jan (K)
  8  Janušič Tim
  10  Ilić Nikola
  11  Felicijan Karpo
  14  Cestnik Ivor
  15  Jusić Emin
  16  Pilih Leonardo
  17  Cuder Gal Aleksej
  18  Lončar Benjamin
  19  Jekl Nik
  20  Krčmar Dejan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Lukenda Toni
   NK Šampion A
   Jovanović Stevo
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 2 4 - Zupan Toni (13')
   2 : 5 5 - Podgrajšek Lan (36')
   NK Šampion A
   0 : 1   17 - Cuder Gal Aleksej (2') 
   0 : 2   7 - Ulčnik Jan (8') 
   1 : 3   11 - Felicijan Karpo (14') 
   1 : 4   17 - Cuder Gal Aleksej (23') 
   1 : 5   11 - Felicijan Karpo (30') 
   2 : 6   7 - Ulčnik Jan (41') 
   2 : 7   11 - Felicijan Karpo (45') 
   2 : 8   17 - Cuder Gal Aleksej (55') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Šampion A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Šampion A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan