Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 17. krog 01.06.22
   TEKMA: Dravinja - NK Celje 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Mastnak Patrik
   1. pomočnik: Bytyqi Arlind
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Bobik Leon
  7  Selčan Taj
  8  Tome Ciril
  10  Žohar Blaž
  11  Žnidarič Gal
  12  Mori Žan (V)
  13  Celcer Lan (K)
  14  Janžek Matic
  17  Podgoršek Paskal
  19  Iljaš Gregor
  31  Adam Žan
   NK Celje
Priimek in ime
  4  Veber Lukas (K)
  6  Vrečko Matija
  7  Gobec Stijan
  8  Pirc Aljaž
  10  Adrinek Luka
  11  Nik Sotošek
  12  Golič Tilen (V)
  14  Turnšek Toni
  15  Kelhar Stepišnik Galus
  18  Plevčak Patrik
  19  Holešek Nejc
  Rezervni igralci
  3  Falnoga Dominik
  5  Pušnik Anže
  6  Veranič Jaka
  16  Hlastec Mark
  18  Černec Juš
  Rezervni igralci
  13  Jost Maks
  16  Privšek Sven
  17  Majcen Jaka
   TRENER
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   NK Celje
   Pantović Dejan
   STRELCI
   Dravinja
   NK Celje
   0 : 1   10 - Adrinek Luka (16') 
   0 : 2   10 - Adrinek Luka (44') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   NK Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Černec Juš
       14 - Janžek Matic
  36'     16 - Hlastec Mark
       19 - Iljaš Gregor
  36'     5 - Pušnik Anže
       31 - Adam Žan
  36'     6 - Veranič Jaka
       10 - Žohar Blaž
  50'     3 - Falnoga Dominik
       17 - Podgoršek Paskal
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Jost Maks
       15 - Kelhar Stepišnik Galus
  48'     17 - Majcen Jaka
       10 - Adrinek Luka
  48'     16 - Privšek Sven
       14 - Turnšek Toni
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan