Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 17. krog 20.05.22
   TEKMA: Šampion - NK Žalec 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Pižorn Nik (V)
  2  Valenčak Nik
  4  Obrez Matevž
  5  Jančič Lan
  6  Voh Šalej Jurij
  8  Šafran Aleksej
  9  Gaberšek Jan (K)
  10  Bednjićki Luka
  15  Ojsteršek Gal
  18  Brkić David
  20  Bednjićki David
   NK Žalec
Priimek in ime
  5  Dušak Kaučič Daviv
  6  Arslanović Emir
  7  Šuper Luka
  8  Krejić Filip
  9  Ropas Tjaš
  10  Krulec Blaž (K)
  12  Gajšek Husnjak Maksim (V)
  15  Moškotevc Vid
  16  Pinter Lan
  21  Korenak Andraž
  22  Petrovič Bor
  Rezervni igralci
  3  Žekar Jan
  11  Luković Saud
  13  Lović Alen
  16  Šišić Amar
  17  Jurič Marko
  Rezervni igralci
  4  Dobravc Nal
  14  Dolinšek Luka
   TRENER
   Šampion
   Vasič Predrag
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   Šampion
   1 : 0 8 - Šafran Aleksej (10')
   2 : 0 15 - Ojsteršek Gal (35')
   3 : 0 15 - Ojsteršek Gal (46')
   4 : 0 6 - Voh Šalej Jurij (62')
   NK Žalec
   OPOMINJANI
   Šampion
   NK Žalec
    22 - Petrovič Bor (49')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  42'     13 - Lović Alen
       2 - Valenčak Nik
  48'     17 - Jurič Marko
       9 - Gaberšek Jan
  57'     11 - Luković Saud
       15 - Ojsteršek Gal
  63'     3 - Žekar Jan
       6 - Voh Šalej Jurij
  63'     16 - Šišić Amar
       10 - Bednjićki Luka
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  45'     4 - Dobravc Nal
       8 - Krejić Filip
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan