Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 16. krog 13.05.22
   TEKMA: NK Celje - NK Rogaška - Rogatec 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 32
   Glavni sodnik Mastnak Patrik
   1. pomočnik: Černelič Melani
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Šeliga Lukas (V)
  3  Kolčan Anej
  4  Veber Lukas (K)
  5  Hočevar Denis
  6  Šporin Filip
  7  Holešek Nejc
  8  Pirc Aljaž
  10  Adrinek Luka
  14  Turnšek Toni
  16  Privšek Sven
  18  Plevčak Patrik
   NK Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  1  Ungar Maj (V)
  2  Šipec Luka
  3  Tepeš Oliver
  5  Drozg Jaka
  6  Jereb David
  7  Poredski Bračun Tian (K)
  8  Prah Jerič Dino
  9  Herček Gal
  13  Avdibašić Dženan
  20  Berlet Liam
  23  Prah Vid
  Rezervni igralci
  13  Jost Maks
  15  Kelhar Stepišnik Galus
  17  Majcen Jaka
  Rezervni igralci
  10  Žerjav Luka
  15  Cvek Marin
  17  Kitak Lan
   TRENER
   NK Celje
   Pantović Dejan
   NK Rogaška - Rogatec
   Križanec Boris
   STRELCI
   NK Celje
   1 : 1 14 - Turnšek Toni (19')
   2 : 1 10 - Adrinek Luka (68')
   NK Rogaška - Rogatec
   0 : 1   6 - Jereb David (14') 
   OPOMINJANI
   NK Celje
    7 - Holešek Nejc (15')
   NK Rogaška - Rogatec
    9 - Herček Gal (11')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje
   NK Rogaška - Rogatec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  44'     13 - Jost Maks
       6 - Šporin Filip
  55'     17 - Majcen Jaka
       16 - Privšek Sven
  55'     15 - Kelhar Stepišnik Galus
       5 - Hočevar Denis
   NK Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  39'     10 - Žerjav Luka
       13 - Avdibašić Dženan
  39'     17 - Kitak Lan
       7 - Poredski Bračun Tian
  57'     15 - Cvek Marin
       3 - Tepeš Oliver
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan