Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 15. krog 08.05.22
   TEKMA: Šampion - NK Celje 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Vrečko Nik (V)
  4  Obrez Matevž
  8  Gaberšek Jan
  9  Muškatevc Matevž
  10  Bednjićki Luka
  13  Šišić Amar
  14  Valenčak Nik (K)
  16  Šafran Aleksej
  17  Ećimović Amar
  18  Josipović Luka
  20  Čadej Jakob
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Šeliga Lukas (V)
  3  Kolčan Anej
  4  Veber Lukas (K)
  6  Vrečko Matija
  7  Holešek Nejc
  8  Jost Maks
  9  Kljevković Nikola
  10  Vezovišek Tit
  14  Turnšek Toni
  16  Privšek Sven
  18  Plevčak Patrik
  Rezervni igralci
  5  Jančič Lan
  6  Voh Šalej Jurij
  7  Kalesić Murtić Almin
  11  Luković Saud
  12  Pižorn Nik (V)
  Rezervni igralci
  13  Šporin Filip
  15  Kelhar Stepišnik Galus
  17  Majcen Jaka
  20  Mijošek Nace
   TRENER
   Šampion
   Čepin Miloš
   NK Celje
   Pantović Dejan
   STRELCI
   Šampion
   1 : 1 10 - Bednjićki Luka (33')11m
   NK Celje
   0 : 1   6 - Vrečko Matija (22') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    8 - Gaberšek Jan (47')
   NK Celje
    4 - Veber Lukas (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   NK Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  27'     7 - Kalesić Murtić Almin
       13 - Šišić Amar
  52'     6 - Voh Šalej Jurij
       10 - Bednjićki Luka
  60'     5 - Jančič Lan
       18 - Josipović Luka
  71'     11 - Luković Saud
       16 - Šafran Aleksej
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  47'     13 - Šporin Filip
       9 - Kljevković Nikola
  58'     15 - Kelhar Stepišnik Galus
       16 - Privšek Sven
  58'     17 - Majcen Jaka
       8 - Jost Maks
  62'     20 - Mijošek Nace
       10 - Vezovišek Tit
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan