Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 12. krog 26.04.22
   TEKMA: Dravinja - NK Rogaška - Rogatec 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Bobik Leon
  6  Veranič Jaka
  7  Selčan Taj
  10  Ramšak Tin
  11  Žnidarič Gal
  12  Mori Žan (V)
  13  Celcer Lan (K)
  14  Janžek Matic
  18  Černec Juš
  19  Iljaš Gregor
  31  Adam Žan
   NK Rogaška - Rogatec
Priimek in ime
  1  Ungar Maj (V)
  2  Šipec Luka
  3  Tepeš Oliver
  6  Jereb David
  7  Poredski Bračun Tian
  8  Žerjav Luka
  15  Ivanuš Gal
  17  Kitak Lan
  22  Cvek Marin
  23  Prah Vid (K)
  26  Avdibašić Dženan
  Rezervni igralci
  1  Lakožič Iztok (V)
  3  Falnoga Dominik
  5  Ercek Jure
  8  Hlastec Mark
  17  Podgoršek Paskal
  Rezervni igralci
  5  Hrup Jaka
  10  Lončarič Nejc
  14  Herček Gal
  16  Bračun Tin
   TRENER
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   NK Rogaška - Rogatec
   Križanec Boris
   STRELCI
   Dravinja
   NK Rogaška - Rogatec
   0 : 1   23 - Prah Vid (26') 
   0 : 2   17 - Kitak Lan (55') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    14 - Janžek Matic (31')
   NK Rogaška - Rogatec
    15 - Ivanuš Gal (15')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Rogaška - Rogatec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  1'     1 - Lakožič Iztok
       12 - Mori Žan
  39'     8 - Hlastec Mark
       31 - Adam Žan
  52'     5 - Ercek Jure
       19 - Iljaš Gregor
  56'     17 - Podgoršek Paskal
       6 - Veranič Jaka
  56'     3 - Falnoga Dominik
       18 - Černec Juš
   NK Rogaška - Rogatec
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Bračun Tin
       26 - Avdibašić Dženan
  46'     14 - Herček Gal
       3 - Tepeš Oliver
  58'     10 - Lončarič Nejc
       22 - Cvek Marin
  64'     5 - Hrup Jaka
       8 - Žerjav Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan