Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 14. krog 16.04.22
   TEKMA: Dravinja - NK Brežice 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Bobik Leon
  6  Veranič Jaka
  7  Selčan Taj
  8  Tome Ciril
  10  Žohar Blaž
  11  Žnidarič Gal
  12  Mori Žan (V)
  13  Celcer Lan (K)
  14  Janžek Matic
  19  Falnoga Dominik
  31  Adam Žan
   NK Brežice
Priimek in ime
  1  Makovec Maks (V)
  3  Gregel Tin
  5  Petan Marko
  7  Serec Cristiano
  8  Škaler Nik
  9  Kink Luka (K)
  14  Amiti Samed
  19  Ostrelič Aljaž
  24  Anej Bratanič
  55  Morina Maxhun
  77  Limani Amil
  Rezervni igralci
  17  Podgoršek Paskal
  18  Černec Juš
  22  Pušnik Anže
  Rezervni igralci
  4  Morina Adrian
  16  Veršec Jaka
  28  Elton Morina
  61  Zlatič Maks
  88  Žibert Tilen
   TRENER
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   NK Brežice
   Babnik Jure
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 8 - Tome Ciril (12')
   2 : 0 8 - Tome Ciril (50')
   NK Brežice
   OPOMINJANI
   Dravinja
    18 - Černec Juš (50')
    6 - Veranič Jaka (59')
   NK Brežice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Brežice
    9 - Kink Luka (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  36'     22 - Pušnik Anže
       10 - Žohar Blaž
  46'     18 - Černec Juš
       31 - Adam Žan
  65'     17 - Podgoršek Paskal
       14 - Janžek Matic
   NK Brežice
  Minuta  Igralec
  24'     16 - Veršec Jaka
       55 - Morina Maxhun
  41'     61 - Zlatič Maks
       14 - Amiti Samed
  41'     88 - Žibert Tilen
       3 - Gregel Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan