Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 11. krog 25.03.22
   TEKMA: Vransko-Polzela-Prebold - NK Žalec 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Vransko-Polzela-Prebold
Priimek in ime
  2  Marsel Tjaž
  4  Škrabe Nejc
  6  Štorman Jaka
  7  Pikl Tinej
  8  Kralj Tay Leo
  9  Turnšek Urh
  10  Dobrovnik Matic
  12  Filač Bine (V,K)
  13  Antloga Lopert Gal
  14  Stenovec Metod
  30  Lanišnik Nejc
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Petrovič Poljanec Fedja (V)
  3  Šuper Luka
  5  Borinc Luka
  7  Jelen Maks
  8  Krejić Filip
  9  Ropas Tjaš
  10  Krulec Blaž (K)
  11  Veber Patrik
  16  Pinter Lan
  17  Potočnik Zoja
  21  Korenak Andraž
  Rezervni igralci
  3  Korent Janez
  15  Turecki Luka
  17  Borinc Domen
  21  Artnjak Jakob
  Rezervni igralci
  6  Arslanović Emir
  13  Ledinšek Tilen
  14  Dolinšek Luka
  15  Moškotevc Vid
   TRENER
   Vransko-Polzela-Prebold
   Šmigoc Tilen
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   Vransko-Polzela-Prebold
   NK Žalec
   0 : 1   21 - Korenak Andraž (2') 
   0 : 2   16 - Pinter Lan (26') 
   0 : 3   15 - Moškotevc Vid (57') 
   0 : 4   13 - Ledinšek Tilen (65') 
   OPOMINJANI
   Vransko-Polzela-Prebold
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Vransko-Polzela-Prebold
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Vransko-Polzela-Prebold
  Minuta  Igralec
  36'     21 - Artnjak Jakob
       4 - Škrabe Nejc
  53'     3 - Korent Janez
       9 - Turnšek Urh
  64'     15 - Turecki Luka
       2 - Marsel Tjaž
  64'     17 - Borinc Domen
       14 - Stenovec Metod
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  19'     6 - Arslanović Emir
       17 - Potočnik Zoja
  48'     15 - Moškotevc Vid
       3 - Šuper Luka
  57'     13 - Ledinšek Tilen
       7 - Jelen Maks
  57'     14 - Dolinšek Luka
       9 - Ropas Tjaš
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan