Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 11. krog 24.03.22
   TEKMA: Rudar Velenje - Dravinja 3 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Brglez Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Kos Lan (V)
  4  Bankovački Bogdan
  6  Turinek Tjan
  7  Mežnar Florijan
  8  Zapušek Luka
  10  Hasanić Din (K)
  11  Krenker Vid
  14  Štruc Tim
  15  Podvornik Kevin
  16  Hojnik Kristijan
  20  Slemenšek Gašper
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Bobik Leon
  6  Veranič Jaka
  8  Žnidarič Gal
  10  Janžek Matic
  11  Žohar Blaž
  12  Mori Žan (V)
  13  Celcer Lan (K)
  16  Kukovič Anže
  18  Černec Juš
  19  Iljaš Gregor
  22  Pušnik Anže
  Rezervni igralci
  9  Pečovnik Nejc
  17  Knez Lan
  18  Baručić Amar
  19  Hoxhaj Edin
  Rezervni igralci
  3  Falnoga Dominik
  7  Ramšak Tin
  14  Tome Ciril
  17  Podgoršek Paskal
   TRENER
   Rudar Velenje
   Kovačević Dragan
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 1 7 - Mežnar Florijan (39')
   2 : 1 7 - Mežnar Florijan (57')
   3 : 1 7 - Mežnar Florijan (69')
   Dravinja
   0 : 1   16 - Kukovič Anže (11') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Hoxhaj Edin
       4 - Bankovački Bogdan
  56'     17 - Knez Lan
       6 - Turinek Tjan
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Podgoršek Paskal
       18 - Černec Juš
  61'     3 - Falnoga Dominik
       8 - Žnidarič Gal
  64'     7 - Ramšak Tin
       19 - Iljaš Gregor
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5
Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan