Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 19/20
  Zapisnik: 3. krog 20.09.19
   TEKMA: NK Žalec - Brežice 1919 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Marković Kristijan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ločnikar Anže (V)
  2  Husnjak Dario
  3  Zavasnik Aljaž (K)
  4  Vozelj Gregor
  5  Kuzman Lan
  6  Kuburaš Tarik
  7  Nakov Filip
  8  Strojin Nejc
  9  Vozelj Vid
  10  Maslić Slavko
  11  Bavčar Pantelič Kristjan
   Brežice 1919
Priimek in ime
  3  Baškovič Nil
  5  Gregel Naj
  6  Mitič Tian
  7  Strgar Domen (K)
  8  Srpčič Nik
  11  Ajdišek Aljaž
  12  Sotler Mihael
  13  Hervol Žiga (V)
  39  Štefanič Enej Tijan
  93  Bračun Urban
  99  Pavlovič Vid
  Rezervni igralci
  13  Divjak Vid
  14  Lešnik Urh
  15  Kovač Murko Leon
  Rezervni igralci
  17  Baznik Din
  90  Ostrelič Mark
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   Brežice 1919
   Vegel Dražen
   STRELCI
   NK Žalec
   Brežice 1919
   0 : 1   6 - Mitič Tian (16') 
   0 : 2   7 - Strgar Domen (36') 
   0 : 3   7 - Strgar Domen (60') 
   0 : 4   7 - Strgar Domen (67') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Brežice 1919
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Brežice 1919
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Lešnik Urh
       10 - Maslić Slavko
  60'     13 - Divjak Vid
       6 - Kuburaš Tarik
  60'     15 - Kovač Murko Leon
       4 - Vozelj Gregor
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  47'     90 - Ostrelič Mark
       11 - Ajdišek Aljaž
  56'     11 - Ajdišek Aljaž
       99 - Pavlovič Vid
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan