Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 19/20
  Zapisnik: 11. krog 10.11.19
   TEKMA: NK Laško - NK Šampion 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Bizjak Teo (V)
  31  Dermota Lovro
  32  Teršek Mohor
  39  Lebič Blaž
  55  Golob Iztok
  61  Blatnik Miha
  64  Beltram Tim (K)
  66  Stević Dejan
  79  Cokan Lan
  94  Dornik Aljaž
  95  Stiblik Goran
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Srše Jaša (V)
  4  Perger Lipovšek Žan
  6  Resnik Žan (K)
  8  Štante Anej
  10  Marković Kristijan
  11  Aleš Kristjan
  13  Perc Patrik
  14  Kolar Jan
  17  Obrez Gal
  19  Križnik Jaka
  22  Jančič Nik
  Rezervni igralci
  81  Babić Antonio
  87  Grbić Aleksandar
  99  Privšek Nik Franci
  Rezervni igralci
  2  Kocjančič Žak
  15  Lončar Žak
  16  Kotnik Tian
  20  Brecl Anej
   TRENER
   NK Laško
   Kostanjšek Drago
   NK Šampion
   Jovanović Stevo
   STRELCI
   NK Laško
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   NK Laško
    66 - Stević Dejan (24')
   NK Šampion
    22 - Jančič Nik (24')
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  65'     87 - Grbić Aleksandar
       55 - Golob Iztok
  69'     99 - Privšek Nik Franci
       31 - Dermota Lovro
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  38'     20 - Brecl Anej
       4 - Perger Lipovšek Žan
  51'     16 - Kotnik Tian
       11 - Aleš Kristjan
  57'     15 - Lončar Žak
       14 - Kolar Jan
  82'     2 - Kocjančič Žak
       22 - Jančič Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan