Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 5. krog 07.09.19
   TEKMA: NK MB Tabor - Drava Dakinda Ptuj 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Kocbek Tilen
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Kapun Matej
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  3  Smailagić Andraž
  4  Vukina Anej
  5  Kompan Lan Martin
  6  Djurovič Žiga
  7  Savić Nikola
  8  Gradišnik Nino
  10  Pernek Aljaž (K)
  11  Petrušić Siniša
  12  Mihelak Nino (V)
  16  Polanič Luka
  17  Filipović Luka
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  2  Vidovič Rene
  3  Svenšek Rene
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  12  Kokol Nino (V)
  14  Živič David
  16  Mesarič Miha
  18  Drevenšek Niko (K)
  20  Pušnik Nejc
  21  Bojnec Jaša
  Rezervni igralci
  1  Helbink Nejc (V)
  9  Smolko Matjaž
  13  Fesel Luka
  15  Galun Vid
  18  Levačič Žan
  Rezervni igralci
  1  Petrovič Miha (V)
  6  Ferk Marko
  9  Fras Denis
  11  Žižek Marcel
  13  Modrič Timotej
  15  Čeh Rok
  19  Plajnšek Aljoša
   TRENER
   NK MB Tabor
   Jurenec Damir
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   STRELCI
   NK MB Tabor
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   7 - Brest Marko (11') 
   0 : 2   7 - Brest Marko (13') 
   0 : 3   20 - Pušnik Nejc (36') 
   0 : 4   11 - Žižek Marcel (83') 
   0 : 5   7 - Brest Marko (86')  11m
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    6 - Djurovič Žiga (88')
   Drava Dakinda Ptuj
    3 - Svenšek Rene (74')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  72'     1 - Helbink Nejc
       12 - Mihelak Nino
  72'     15 - Galun Vid
       8 - Gradišnik Nino
  72'     18 - Levačič Žan
       7 - Savić Nikola
  72'     9 - Smolko Matjaž
       17 - Filipović Luka
  72'     13 - Fesel Luka
       16 - Polanič Luka
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  19'     19 - Plajnšek Aljoša
       2 - Vidovič Rene
  54'     9 - Fras Denis
       20 - Pušnik Nejc
  62'     11 - Žižek Marcel
       14 - Živič David
  74'     13 - Modrič Timotej
       10 - Erhatič Nik
  76'     6 - Ferk Marko
       21 - Bojnec Jaša
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan