Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 4. krog 04.09.19
   TEKMA: NŠ Dravograd - NK MB Tabor 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd-igrišče z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kunc Anej
   1. pomočnik: Kamnik Blaž
   2. pomočnik: Racaj Fatlind
   Delegat: Gostenčnik Gregor
   POSTAVI
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  2  Šmon Tim
  3  Grešovnik Žiga
  4  Pšeničnik David
  5  Izak Anže (K)
  6  Harum Vito
  7  Poberžnik Ven
  8  Ferk Jan
  11  Obretan Nejc
  15  Kovač Kristijan
  16  Založnik Aljaž
  51  Kadiš Tevž (V)
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  3  Smailagić Andraž
  4  Vukina Anej
  5  Kompan Lan Martin
  7  Savić Nikola
  8  Gradišnik Nino
  10  Pernek Aljaž (K)
  11  Petrušić Siniša
  12  Mihelak Nino (V)
  16  Polanič Luka
  17  Filipović Luka
  20  Hozjan Žiga
  Rezervni igralci
  9  Šturm Nik
  10  Naraločnik Jan
  14  Halilović Fadil
  Rezervni igralci
  1  Helbink Nejc (V)
  9  Smolko Matjaž
  13  Fesel Luka
  14  Šimundža Jure
  15  Galun Vid
  18  Levačič Žan
   TRENER
   NŠ Dravograd
   Čavnik Milan
   NK MB Tabor
   Jurenec Damir
   STRELCI
   NŠ Dravograd
   1 : 0 16 - Založnik Aljaž (35')
   NK MB Tabor
   1 : 1   7 - Savić Nikola (59') 
   1 : 2   17 - Filipović Luka (60') 
   OPOMINJANI
   NŠ Dravograd
    14 - Halilović Fadil (69')
   NK MB Tabor
   IZKLJUČENI
   NŠ Dravograd
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  16'     14 - Halilović Fadil
       4 - Pšeničnik David
  67'     10 - Naraločnik Jan
       7 - Poberžnik Ven
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Galun Vid
       20 - Hozjan Žiga
  69'     18 - Levačič Žan
       7 - Savić Nikola
  88'     9 - Smolko Matjaž
       11 - Petrušić Siniša
  89'     14 - Šimundža Jure
       17 - Filipović Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan