Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 3. krog 31.08.19
   TEKMA: NK Šampion - Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Gonza Nejc
   1. pomočnik: Bezjak Adam
   2. pomočnik: Žurman Aljaž
   Delegat: Golob Peter
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Kolenc Zevnik Urh
  4  Golob Grega
  5  Žužek Žan Žak
  7  Jelen Luka
  8  Zupanc Andraž
  9  Kondić Mitrović Uroš
  10  Titovšek Denis (K)
  11  Rožič Alen
  12  Aravs Miha (V)
  14  Pušnik Nik
  17  Imamović Denis
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Miličič Žiga (V)
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  9  Fras Denis
  10  Erhatič Nik
  17  Pušnik Nejc
  18  Svenšek Rene
  20  Vidovič Rene
  21  Bojnec Jaša
  Rezervni igralci
  1  Kolman Matija (V)
  2  Štante Anej
  6  Vengust Luka
  13  Rakar Michael
  15  Blatnjak Žiga
  16  Marković Kristijan
  18  Vreže Žan
  Rezervni igralci
  6  Ferk Marko
  11  Žižek Marcel
  12  Kokol Nino (V)
  13  Modrič Timotej
  14  Mesarič Miha
  15  Čeh Rok
  19  Plajnšek Aljoša
   TRENER
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   STRELCI
   NK Šampion
   Drava Dakinda Ptuj
   0 : 1   17 - Pušnik Nejc (48') 
   0 : 2   17 - Pušnik Nejc (88') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    2 - Štante Anej (73')
    7 - Jelen Luka (86')
   Drava Dakinda Ptuj
    10 - Erhatič Nik (42')
    20 - Vidovič Rene (68')
    15 - Čeh Rok (71')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
    4 - Golob Grega (31')
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Rakar Michael
       9 - Kondić Mitrović Uroš
  52'     18 - Vreže Žan
       3 - Kolenc Zevnik Urh
  58'     2 - Štante Anej
       11 - Rožič Alen
  65'     16 - Marković Kristijan
       17 - Imamović Denis
  72'     6 - Vengust Luka
       14 - Pušnik Nik
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Čeh Rok
       9 - Fras Denis
  73'     19 - Plajnšek Aljoša
       20 - Vidovič Rene
  75'     11 - Žižek Marcel
       7 - Brest Marko
  87'     6 - Ferk Marko
       10 - Erhatič Nik
  89'     14 - Mesarič Miha
       5 - Živič David
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan