Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 2. krog 29.08.19
   TEKMA: NK MB Tabor - NK Šampion 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gregorinčič Lukas
   1. pomočnik: Vučko Mavricij
   2. pomočnik: Kovač Anton
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  3  Smailagić Andraž
  4  Vukina Anej
  5  Kompan Lan Martin
  6  Djurovič Žiga
  8  Gradišnik Nino
  9  Smolko Matjaž
  10  Pernek Aljaž (K)
  12  Mihelak Nino (V)
  16  Polanič Luka
  17  Filipović Luka
  18  Levačič Žan
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Kolman Matija (V)
  3  Kolenc Zevnik Urh (K)
  4  Golob Grega
  5  Žužek Žan Žak
  7  Jelen Luka
  8  Zupanc Andraž
  13  Rakar Michael
  14  Pušnik Nik
  15  Blatnjak Žiga
  17  Imamović Denis
  18  Vreže Žan
  Rezervni igralci
  1  Barta Mark (V)
  2  Biderman Matej
  7  Savić Nikola
  13  Fesel Luka
  14  Šimundža Jure
  15  Galun Vid
  20  Hozjan Žiga
  Rezervni igralci
  2  Marković Kristijan
  6  Vengust Luka
  9  Kondić Mitrović Uroš
  10  Titovšek Denis
  11  Rožič Alen
  12  Aravs Miha (V)
  16  Križnik Sašo
   TRENER
   NK MB Tabor
   Jurenec Damir
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   NK MB Tabor
   1 : 0 9 - Smolko Matjaž (2')
   2 : 0 10 - Pernek Aljaž (24')11m
   3 : 0 18 - Levačič Žan (49')
   NK Šampion
   3 : 1   7 - Jelen Luka (53') 
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    6 - Djurovič Žiga (44')
    10 - Pernek Aljaž (60')
    8 - Gradišnik Nino (87')
    4 - Vukina Anej (93')
   NK Šampion
    10 - Titovšek Denis (23')
    11 - Rožič Alen (62')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
    6 - Djurovič Žiga (60')
   NK Šampion
    16 - Križnik Sašo (68')
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Savić Nikola
       9 - Smolko Matjaž
  60'     15 - Galun Vid
       18 - Levačič Žan
  83'     20 - Hozjan Žiga
       10 - Pernek Aljaž
  87'     14 - Šimundža Jure
       17 - Filipović Luka
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  17'     10 - Titovšek Denis
       15 - Blatnjak Žiga
  46'     16 - Križnik Sašo
       18 - Vreže Žan
  46'     9 - Kondić Mitrović Uroš
       14 - Pušnik Nik
  52'     11 - Rožič Alen
       4 - Golob Grega
  68'     6 - Vengust Luka
       13 - Rakar Michael
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan