Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 19/20
  Zapisnik: 1. krog 18.08.19
   TEKMA: NK Kety Emmi Bistrica - Drava Dakinda Ptuj 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Slovenska Bistrica - Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Šabec Nik
   Delegat: Ozmec Drago
   POSTAVI
   NK Kety Emmi Bistrica
Priimek in ime
  1  Vovko Nejc (V)
  4  Pristovnik Aljaž (K)
  5  Korošec Alen
  6  Svenšek Jure
  8  Godec Miha
  9  Kapun Enej
  10  Kirbiš Aljoša
  30  Pesek Klemen
  37  Dvoršak Gal
  47  Martinčič Jaša
  55  Maček Jaka
   Drava Dakinda Ptuj
Priimek in ime
  1  Miličič Žiga (V)
  4  Drevenšek Niko (K)
  5  Živič David
  6  Ferk Marko
  7  Brest Marko
  8  Lah Domen
  10  Erhatič Nik
  11  Žižek Marcel
  14  Mesarič Miha
  17  Pušnik Nejc
  20  Čuš Rene
  Rezervni igralci
  3  Pušnik Matic
  7  Kovačič Aljaž
  13  Ahaj Jošt
  32  Glinšek Mišel
  33  Petek Andraž
  77  Roj Tibor
  Rezervni igralci
  9  Fras Denis
  12  Kokol Nino
  13  Modrič Timotej
  15  Čeh Rok
  18  Svenšek Rene
  19  Plajnšek Aljoša
  21  Bojnec Jaša
   TRENER
   NK Kety Emmi Bistrica
   Ratkovič Boštjan
   Drava Dakinda Ptuj
   Kvas Andrej
   STRELCI
   NK Kety Emmi Bistrica
   1 : 0 9 - Kapun Enej (31')
   2 : 1 7 - Kovačič Aljaž (72')
   Drava Dakinda Ptuj
   1 : 1   11 - Žižek Marcel (43')  11m
   OPOMINJANI
   NK Kety Emmi Bistrica
    55 - Maček Jaka (21')
    7 - Kovačič Aljaž (79')
   Drava Dakinda Ptuj
    20 - Čuš Rene (27')
    17 - Pušnik Nejc (39')
    7 - Brest Marko (51')
    19 - Plajnšek Aljoša (80')
   IZKLJUČENI
   NK Kety Emmi Bistrica
    7 - Kovačič Aljaž (92')
   Drava Dakinda Ptuj
   MENJAVE
   NK Kety Emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  57'     7 - Kovačič Aljaž
       8 - Godec Miha
  72'     77 - Roj Tibor
       10 - Kirbiš Aljoša
  84'     3 - Pušnik Matic
       55 - Maček Jaka
  87'     32 - Glinšek Mišel
       9 - Kapun Enej
   Drava Dakinda Ptuj
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Plajnšek Aljoša
       20 - Čuš Rene
  57'     9 - Fras Denis
       11 - Žižek Marcel
  66'     15 - Čeh Rok
       6 - Ferk Marko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan