Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 18/19
  Zapisnik: 19. krog 19.05.19
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - KNK Odred Kozje-NK Imeno 6 : 4 2 : 1
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Lončar Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Tomše Mai
  4  Zlatič Maks
  6  Tomše Žan
  8  Škaler Nik
  9  Limani Amil
  10  Žibert Tilen (K)
  11  Kink Luka
  13  Baznik Din (V)
  14  Amiti Samed
  16  Serec Cristiano
  17  Gregel Tin
  18  Zupančič Žan
  28  Vračun Anej
  30  Zorko Nejc
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Lipej Manuel (V)
  8  Jančič Jaka (K)
  9  Polak Rok
  10  Brundič Josip
  11  Verboten Tom
  13  Perc Filip
  15  Kranjčec Blaž
  16  Ivačič Kolar Aleksej
  17  Klakočar Tjaš
  21  Zidar Alen
  24  Muškatevc Matevž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Šket Jaka
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   1 : 0 4 - Zlatič Maks (14')
   2 : 0 1 - Tomše Mai (15')
   3 : 1 1 - Tomše Mai (35')
   4 : 4 8 - Škaler Nik (46')
   5 : 4 1 - Tomše Mai (52')
   6 : 4 4 - Zlatič Maks (55')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 1   10 - Brundič Josip (28') 
   3 : 2   11 - Verboten Tom (37') 
   3 : 3   17 - Klakočar Tjaš (40') 
   3 : 4   11 - Verboten Tom (42') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
    18 - Zupančič Žan (25')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan