Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 18/19
  Zapisnik: 13. krog 10.04.19
   TEKMA: NK AS System Šmarje pri Jelšah - Rudar Velenje C 6 : 2 3 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Kliček Anej (V)
  2  Meze Nejc
  3  Canoski Nihat
  4  Plahuta Žiga
  5  Cene Tilen
  6  Žan Orač
  7  Pergamož Tim
  8  Artnak Tilen
  10  Leljak Alex
  11  Šepic Nino (K)
  22  Meze Nik
  30  Grašič Mark
  32  Gajšek Simon
  33  Žan Kokot
  34  Vreže Aleks
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Ivančić Teo (V)
  3  Gabron Liam
  4  Hladin Gaia
  6  Meh Jakob
  7  Dedić Ermin
  8  Lovro Potočnik
  9  Vladušić Nikolaj
  10  Brecl Jaka (K)
  11  Višić Patrik
  12  Marin Tjaž
  14  Kopina Žak
  15  Pilaj Tian
  16  Zavolovšek Tilen
  17  Tunanović Dario
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   Hrastnik Zdravko
   Rudar Velenje C
   Lukenda Toni
   STRELCI
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 30 - Grašič Mark (4')
   2 : 0 30 - Grašič Mark (6')
   3 : 0 4 - Plahuta Žiga (23')
   5 : 1 30 - Grašič Mark (57')
   6 : 2 4 - Plahuta Žiga (59')
   Rudar Velenje C
   4 : 0   3 - Gabron Liam (39')  AG
   4 : 1   11 - Višić Patrik (55') 
   5 : 2   10 - Brecl Jaka (58') 
   OPOMINJANI
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   Rudar Velenje C
   IZKLJUČENI
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   Rudar Velenje C
   MENJAVE
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
21. krog 25.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan