Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 18/19
  Zapisnik: 9. krog 11.11.18
   TEKMA: ND Dravinja B - NK Šmartno 1928 - Prebold 0 : 12 0 : 6
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 10
   1. sodnik: Jager Danijel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja B
Priimek in ime
  3  Žnidarič Gal
  5  Mlakar Jan Martin
  6  Gorinšek Luka
  7  Mori Žan
  8  Mur David
  9  Marguč Jaka
  10  Žohar Blaž
  11  Bobik Leon
  12  Polenek Timotej (V)
  19  Kolar Urh (K)
  22  Čoh Marsel
  24  Janžek Matic
   NK Šmartno 1928 - Prebold
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V,K)
  2  Zagoričnik Brin
  4  Vuzem Tim
  10  Kralj Jurij
  11  Mujagić Alen
  12  Vuzem Gal
  14  Grčar Lan
  17  Pudgar Anej
  19  Maks Novak
  20  Flis Jure
  23  Šmit Bine
  30  Terpin Aljaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Dravinja B
   Bezenšek Timotej
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   Oblak Simon
   STRELCI
   ND Dravinja B
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   0 : 1   17 - Pudgar Anej (2') 
   0 : 2   17 - Pudgar Anej (11') 
   0 : 3   12 - Vuzem Gal (20') 
   0 : 4   2 - Zagoričnik Brin (27') 
   0 : 5   12 - Vuzem Gal (28') 
   0 : 6   12 - Vuzem Gal (30') 
   0 : 7   14 - Grčar Lan (34') 
   0 : 8   23 - Šmit Bine (37') 
   0 : 9   20 - Flis Jure (44') 
   0 : 10   12 - Vuzem Gal (53') 
   0 : 11   17 - Pudgar Anej (57') 
   0 : 12   19 - Maks Novak (59') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja B
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja B
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   MENJAVE
   ND Dravinja B
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928 - Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan