Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 18/19
  Zapisnik: 21. krog 02.06.19
   TEKMA: NK Celje B - Rudar Velenje B 5 : 3 2 : 3
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 58
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Tkalec Oskar (V)
  2  Pulko Jure
  3  Pulko Žiga
  4  Benedejčič Gašper
  5  Huskič Benjamin
  7  Delakorda Lado
  8  Fišer Swen
  9  Praznik Črt
  10  Žužek Žan Luka
  11  Suhovršnik Dejan
  13  Jezernik Leo
  18  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  20  Mijošek Nace (K)
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  2  Zorko Kotnik Jon
  3  Omić Amas
  4  Husejnović Lan
  6  Meh Jan
  7  Svitlica Tjaš (K)
  8  Lukavačkić Ammar
  9  Kos Žiga
  10  Dorić Anej
  11  Sulejmanović Lamar
  12  Gavrilovski Lukas Kosta (V)
  15  Višić Patrik
  16  Mrkonjić Anej
  17  Drobež Timotej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   Rudar Velenje B
   Vinojčič Igor
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 2 9 - Praznik Črt (21')
   2 : 3 7 - Delakorda Lado (28')
   3 : 3 11 - Suhovršnik Dejan (41')
   4 : 3 4 - Benedejčič Gašper (53')
   5 : 3 7 - Delakorda Lado (58')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   4 - Husejnović Lan (4') 
   0 : 2   10 - Dorić Anej (15') 
   1 : 3   15 - Višić Patrik (23') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
    4 - Benedejčič Gašper (59')
   Rudar Velenje B
    7 - Svitlica Tjaš (52')
    2 - Zorko Kotnik Jon (54')
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
7. krog 12.10.19
Mons Claudius : ND Mozirje 0 : 2
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 4
NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 2
NK Savinjska Vransko : NK Ljubno ob Savinji 0 : 1
NK Laško : NK Posavje Krško 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan