Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 18/19
  Zapisnik: 13. krog 24.03.19
   TEKMA: NK Šampion B - Rudar Velenje B 1 : 3 1 : 0
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 45
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Šeliga Lukas (V)
  2  Gaberšek Jan
  3  Valenčak Nik
  10  Bednjićki Luka
  11  Podgrajšek Matija (K)
  12  Šket Galun Gašper
  13  Vengušt Svit
  14  Lović Alen
  15  Čadej Jakob
  16  Antešević Tijan
  18  Preložnik Matevž
  19  Žagar Emil
  20  Basle Matic
  21  Obrez Matevž
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Tovornik Nik (V)
  2  Zorko Kotnik Jon
  3  Meh Jan
  4  Višić Patrik
  5  Kos Žiga
  7  Lukavačkić Ammar
  9  Sulejmanović Lamar
  10  Drobež Timotej (K)
  11  Lukner Ažbe
  14  Meh Jakob
  17  Omić Amas
  19  Bernjak Jure
  20  Mrkonjić Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Jovanović Stevo
   Rudar Velenje B
   Vinojčič Igor
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 16 - Antešević Tijan (21')
   Rudar Velenje B
   1 : 1   4 - Višić Patrik (31') 
   1 : 2   10 - Drobež Timotej (38') 
   1 : 3   10 - Drobež Timotej (55') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
    11 - Podgrajšek Matija (57')
    15 - Čadej Jakob (57')
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
21. krog 25.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan