Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 18/19
  Zapisnik: 1. krog 05.09.18
   TEKMA: NK Šoštanj - Rudar Velenje B 1 : 8 1 : 2
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Gavez Taj (V)
  2  Pergovnik Jan
  3  Bricman Anže
  4  Vargek Tian
  5  Skornšek Tian
  6  Juvan Domen (K)
  7  Napotnik Leon
  8  Kolenc Patrik
  9  Petrovič Bor
  10  Skornšek Naj
  11  Kotnik Gašper
  12  Dobnik Matic (V)
  13  Tajnik Marsel
  14  Vrtačnik Žiga
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  3  Višić Patrik
  5  Dorić Anej
  6  Lukner Ažbe
  8  Husejnović Lan
  9  Bernjak Jure
  10  Sulejmanović Lamar
  11  Svitlica Tjaš
  12  Gavrilovski Lukas Kosta (V)
  15  Meh Jan
  16  Štitić Lusiano
  17  Zorko Kotnik Jon
  18  Kos Žiga
  19  Mrkonjić Anej (K)
  21  Omić Amas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   Rudar Velenje B
   Vinojčič Igor
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 2 14 - Vrtačnik Žiga (29')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   11 - Svitlica Tjaš (11') 
   0 : 2   8 - Husejnović Lan (12') 
   1 : 3   11 - Svitlica Tjaš (33') 
   1 : 4   10 - Sulejmanović Lamar (35') 
   1 : 5   8 - Husejnović Lan (38') 
   1 : 6   18 - Kos Žiga (44') 
   1 : 7   18 - Kos Žiga (47') 
   1 : 8   11 - Svitlica Tjaš (54') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan