Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 18/19
  Zapisnik: 1. krog 03.09.18
   TEKMA: ND Mozirje - ND Dravinja 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  5  Praznik Jan
  8  Miklavc Jakob
  9  Marjanovič Pregelj Nik
  10  Podvratnik Urban
  11  Pikl Anžej
  14  Poznič Žiga
  16  Podvratnik Janez
  17  Pleterski Bor
  18  Bele Nejc (K)
  19  Breznik Anže
  41  Kolenc Aljaž (V)
   ND Dravinja
Priimek in ime
  2  Jager Tilen
  3  Ratković Macuh Jaka (K)
  5  Lipuš Mark
  7  Mokotar Miha
  8  Ciglarič Žiga
  9  Hribernik Luka
  10  Janžič Lan
  11  Špes Marko
  12  Jelenko Žiga (V)
  13  Zidanšek Tilen
  21  Markelc Maks
  Rezervni igralci
  6  Iršič Mark
  7  Lukač Mark
  13  Terbovšek Finkšt Aljaž
  Rezervni igralci
  4  Drobne Jošt
  14  Strnad Bor
   TRENER
   ND Mozirje
   Brinjovc Marko
   ND Dravinja
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   ND Mozirje
   ND Dravinja
   0 : 1   21 - Markelc Maks (20') 
   0 : 2   11 - Špes Marko (40') 
   0 : 3   13 - Zidanšek Tilen (46') 
   0 : 4   11 - Špes Marko (54') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    8 - Miklavc Jakob (48')
    18 - Bele Nejc (70')
   ND Dravinja
    9 - Hribernik Luka (48')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   ND Dravinja
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Lukač Mark
       17 - Pleterski Bor
  36'     6 - Iršič Mark
       19 - Breznik Anže
  44'     13 - Terbovšek Finkšt Aljaž
       14 - Poznič Žiga
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Strnad Bor
       11 - Špes Marko
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan