Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska kadetska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Rogaška 17 16 0 1 81:10 48
2. ND Dravinja 17 12 2 3 68:29 38
3. NK Laško Pivovar 16 11 0 5 39:27 33
4. NK Šmartno 1928 17 8 2 7 54:33 26
5. NK Hrastnik 17 8 0 9 36:58 24
6. * NK Krško 9 6 0 3 51:18 18
7. NK Žalec 17 6 0 11 24:47 18
8. Kovinar Štore 15 4 2 9 17:43 14
9. Fosilum Šentjur 17 2 2 13 18:57 8
10. NK Vojnik 16 2 0 14 17:83 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
22. krog 01.06.19
NK Šmartno 1928:NK Laško Pivovar 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Rogaška 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
20. krog 25.05.19
Fosilum Šentjur:NK Laško Pivovar 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Vojnik 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Hrastnik 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
21. krog 25.05.19
NK Rogaška:ND Dravinja 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Fosilum Šentjur 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Hrastnik:NK Šmartno 1928 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
19. krog 11.05.19
NK Hrastnik:Fosilum Šentjur 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Kovinar Štore 14 : 1 (6 : 0) zapisnik
NK Laško Pivovar:NK Žalec 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:ND Dravinja 1 : 9 (0 : 6) zapisnik
18. krog 04.05.19
ND Dravinja:NK Laško Pivovar 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šmartno 1928 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec:NK Hrastnik 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
17. krog 27.04.19
NK Hrastnik:ND Dravinja 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Žalec 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:Fosilum Šentjur 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška 0 : 7 (0 : 6) zapisnik
16. krog 13.04.19
ND Dravinja:NK Šmartno 1928 5 : 5 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Laško Pivovar 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:Kovinar Štore 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
15. krog 06.04.19
NK Hrastnik:NK Rogaška 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:ND Dravinja 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Žalec 2 : 6 (2 : 2) zapisnik
14. krog 30.03.19
ND Dravinja:Fosilum Šentjur 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Laško Pivovar 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK Šmartno 1928 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
13. krog 23.03.19
NK Hrastnik:NK Vojnik 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Žalec:ND Dravinja 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:NK Rogaška 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
12. krog 16.03.19
NK Vojnik:NK Šmartno 1928 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška:Fosilum Šentjur 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Laško Pivovar:NK Hrastnik 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
11. krog 03.11.18
NK Vojnik:Kovinar Štore 4 : 3 (2 : 3) zapisnik
NK Laško Pivovar:NK Šmartno 1928 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Žalec 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško:Fosilum Šentjur 8 : 1 (4 : 0) zapisnik
10. krog 27.10.18
Fosilum Šentjur:NK Vojnik 2 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Hrastnik 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:NK Laško Pivovar 1 : 4 (1 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško:NK Žalec 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
ND Dravinja:NK Rogaška 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
9. krog 20.10.18
NK Vojnik:NK Žalec 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Hrastnik:Kovinar Štore 3 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Laško Pivovar:Fosilum Šentjur 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško:ND Dravinja 3 : 7 (1 : 3) zapisnik
8. krog 13.10.18
NK Žalec:NK Laško Pivovar 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Vojnik 11 : 1 (4 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Hrastnik 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NŠ NK Krško 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:NK Šmartno 1928 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
7. krog 06.10.18
NK Hrastnik:NK Žalec 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Laško Pivovar:ND Dravinja 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:Fosilum Šentjur 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NŠ NK Krško 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
6. krog 29.09.18
Fosilum Šentjur:Kovinar Štore 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec:NK Šmartno 1928 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Hrastnik 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK Vojnik 10 : 0 (6 : 0) zapisnik
5. krog 22.09.18
Kovinar Štore:NK Žalec 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:ND Dravinja 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NŠ NK Krško 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Laško Pivovar:NK Rogaška 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Hrastnik:KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 15.09.18
NŠ NK Krško:NK Laško Pivovar 7 : 2 (5 : 1) zapisnik
ND Dravinja:Kovinar Štore 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje-NK Imeno:NK Šmartno 1928 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Žalec:Fosilum Šentjur 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Hrastnik 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 08.09.18
NK Laško Pivovar:NK Vojnik 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:ND Dravinja 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NŠ NK Krško 1 : 18 (1 : 8) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Rogaška 2 : 5 (0 : 2) zapisnik
2. krog 01.09.18
KNK Odred Kozje-NK Imeno:Fosilum Šentjur 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:Kovinar Štore 6 : 1 (4 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Žalec 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško:NK Šmartno 1928 0:3 (u.d.) zapisnik
NK Vojnik:NK Hrastnik 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
1. krog 25.08.18
NK Žalec:KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
NK Hrastnik:NK Laško Pivovar 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Vojnik 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NŠ NK Krško 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
21. krog 25.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan