Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina B  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje B 17 14 2 1 51:18 44
2. NK Brežice 1919 17 13 2 2 69:20 41
3. Kovinar Štore 17 13 2 2 62:17 41
4. NK Bivales Radeče 17 11 1 5 62:31 34
5. NŠ NK Krško B 17 7 1 9 36:31 22
6. KNK Odred Kozje 17 5 1 11 34:57 16
7. NK Imeno 17 4 2 11 20:50 14
8. NK Laško - Pivovar 17 4 1 12 29:57 13
9. NK Rogaška TSM B 17 2 1 14 24:80 7
10. Mons Claudius 9 1 1 7 13:39 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 06.06.15
Kovinar Štore:NK Laško - Pivovar 5:0 (4:0) zapisnik
KNK Odred Kozje:NK Rogaška TSM B 7:1 (4:1) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Brežice 1919 0:3 (0:1) zapisnik
NK Celje B:NK Imeno 4:4 (2:0) zapisnik
17. krog 31.05.15
NK Imeno:NK Bivales Radeče 2:4 (0:2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Celje B 2:1 (0:0) zapisnik
NK Laško - Pivovar:NŠ NK Krško B 3:4 (2:1) zapisnik
NK Rogaška TSM B:Kovinar Štore 1:5 (0:1) zapisnik
16. krog 24.05.15
NK Bivales Radeče:KNK Odred Kozje 8:1 (3:0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Rogaška TSM B 7:2 (2:0) zapisnik
NK Celje B:NK Laško - Pivovar 3:0 (2:0) zapisnik
NK Imeno:NK Brežice 1919 0:6 (0:3) zapisnik
15. krog 17.05.15
NK Brežice 1919:NK Bivales Radeče 2:1 (2:0) zapisnik
NK Laško - Pivovar:NK Imeno 0:1 (0:0) zapisnik
NK Rogaška TSM B:NK Celje B 3:4 (1:1) zapisnik
KNK Odred Kozje:Kovinar Štore 4:6 (3:1) zapisnik
14. krog 10.05.15
NK Bivales Radeče:Kovinar Štore 2:3 (1:1) zapisnik
NK Imeno:NK Rogaška TSM B 3:4 (2:3) zapisnik
NK Laško - Pivovar:NK Brežice 1919 1:3 (0:1) zapisnik
NŠ NK Krško B:KNK Odred Kozje 1:0 (1:0) zapisnik
13. krog 26.04.15
KNK Odred Kozje:NK Celje B 0:5 (0:1) zapisnik
Kovinar Štore:NŠ NK Krško B 7:2 (4:0) zapisnik
NK Rogaška TSM B:NK Brežice 1919 0:7 (0:3) zapisnik
NK Laško - Pivovar:NK Bivales Radeče 1:7 (0:2) zapisnik
12. krog 19.04.15
NK Bivales Radeče:NŠ NK Krško B 3:2 (1:0) zapisnik
NK Imeno:KNK Odred Kozje 3:1 (1:1) zapisnik
NK Laško - Pivovar:NK Rogaška TSM B 4:0 (2:0) zapisnik
NK Celje B:Kovinar Štore 1:1 (0:1) zapisnik
11. krog 12.04.15
KNK Odred Kozje:NK Brežice 1919 2:3 (2:0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Imeno 3:0 (2:0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Celje B 0:1 (0:0) zapisnik
NK Rogaška TSM B:NK Bivales Radeče 2:7 (1:3) zapisnik
10. krog 29.03.15
NK Bivales Radeče:NK Celje B 0:2 (0:1) zapisnik
NK Brežice 1919:Kovinar Štore 1:1 (0:0) zapisnik
NK Laško - Pivovar:KNK Odred Kozje 2:3 (0:2) zapisnik
NK Imeno:NŠ NK Krško B 0:0 (0:0) zapisnik
9. krog 26.10.14
NK Laško - Pivovar:Kovinar Štore 0:4 (0:1) zapisnik
Mons Claudius:NK Bivales Radeče 1:4 (0:1) zapisnik
NK Rogaška TSM B:KNK Odred Kozje 0:2 (0:1) zapisnik
NK Brežice 1919:NŠ NK Krško B 2:1 (1:0) zapisnik
NK Imeno:NK Celje B 0:2 (0:2) zapisnik
8. krog 19.10.14
NK Radeče:NK Imeno 5:0 (0:0) zapisnik
NK Celje B:NK Brežice 1919 3:2 (2:0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Laško - Pivovar 4:0 (1:0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Rogaška TSM B 9:0 (1:0) zapisnik
KNK Odred Kozje:Mons Claudius 4:5 (3:3) zapisnik
7. krog 12.10.14
Mons Claudius:Kovinar Štore 0:7 (0:3) zapisnik
KNK Odred Kozje:NK Radeče 2:5 (1:2) zapisnik
NK Rogaška TSM B:NŠ NK Krško B 0:3 (0:1) u.d. zapisnik
NK Laško - Pivovar:NK Celje B 3:4 (1:3) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Imeno 8:0 (2:0) zapisnik
6. krog 05.10.14
NK Radeče:NK Brežice 1919 4:3 (2:2) zapisnik
NK Imeno:NK Laško - Pivovar 0:2 (0:0) zapisnik
NK Celje B:NK Rogaška TSM B 3:0 (u.d.) u.d. zapisnik
Kovinar Štore:KNK Odred Kozje 3:0 (0:0) zapisnik
NŠ NK Krško B:Mons Claudius 7:1 (4:0) zapisnik
5. krog 28.09.14
Kovinar Štore:NK Radeče 3:2 (0:2) zapisnik
KNK Odred Kozje:NŠ NK Krško B 2:1 (2:0) zapisnik
Mons Claudius:NK Celje B 1:6 (1:3) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Laško - Pivovar 8:0 (3:0) zapisnik
NK Rogaška TSM B:NK Imeno 0:1 (0:0) zapisnik
4. krog 21.09.14
NK Brežice 1919:NK Rogaška TSM B 11:2 (4:0) zapisnik
NK Imeno:Mons Claudius 4:2 (1:0) zapisnik
NK Celje B:KNK Odred Kozje 5:0 (2:0) zapisnik
NŠ NK Krško B:Kovinar Štore 0:1 (0:1) zapisnik
NK Radeče:NK Laško - Pivovar 3:3 (2:2) zapisnik
3. krog 14.09.14
Kovinar Štore:NK Celje B 0:1 (0:0) zapisnik
KNK Odred Kozje:NK Imeno 2:1 (0:0) zapisnik
Mons Claudius:NK Brežice 1919 2:3 (0:1) zapisnik
NK Rogaška TSM B:NK Laško - Pivovar 6:1 (3:0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Radeče 0:1 (0:1) zapisnik
2. krog 07.09.14
NK Radeče:NK Rogaška TSM B 5:2 (3:2) zapisnik
NK Laško - Pivovar:Mons Claudius 3:0 (u.d.) zapisnik
NK Brežice 1919:KNK Odred Kozje 2:2 (1:1) zapisnik
NK Imeno:Kovinar Štore 0:4 (0:2) zapisnik
NK Celje B:NŠ NK Krško B 4:1 (3:0) zapisnik
1. krog 31.08.14
NK Celje B:NK Radeče 2:1 (2:1) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Imeno 3:1 (1:0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Brežice 1919 0:3 (0:1) zapisnik
KNK Odred Kozje:NK Laško - Pivovar 2:6 (2:4) zapisnik
Mons Claudius:NK Rogaška TSM B 1:1 (0:1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan