Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Rudar Velenje A 11 11 0 0 87:4 33
2. NK Krško A 11 9 1 1 79:10 28
3. NK Brežice 1919 A 11 8 1 2 40:20 25
4. NK Celje A 10 7 1 2 35:12 22
5. NK Rogaška 11 6 0 5 25:21 18
6. ND Mozirje A 11 5 2 4 34:43 17
7. NK Šampion A 11 4 0 7 20:32 12
8. ND Dravinja A 11 3 1 7 17:45 10
9. NK Žalec A 11 2 2 7 12:35 8
10. NK Šmartno 1928 11 1 0 10 16:68 3
11. Fosilum Šentjur 11 0 0 11 5:80 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
12. krog 17.03.19
Fosilum Šentjur:NK Krško A 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška:ND Dravinja A 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:Rudar Velenje A 1 : 15 (0 : 9) zapisnik
NK Brežice 1919 A:NK Šmartno 1928 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Žalec A:NK Šampion A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
11. krog 04.11.18
ND Mozirje A:NK Šmartno 1928 4 : 2 (3 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Rudar Velenje A 0 : 8 (0 : 5) zapisnik
NK Rogaška:NK Celje A 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec A:NŠ NK Krško A 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919 A:ND Dravinja A 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
10. krog 28.10.18
ND Dravinja A:ND Mozirje A 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Žalec A 12 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Celje A:NK Brežice 1919 A 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NŠ NK Krško A:NK Šampion 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Fosilum Šentjur 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
9. krog 21.10.18
NK Brežice 1919 A:NK Rogaška 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:ND Dravinja A 2 : 6 (0 : 2) zapisnik
ND Mozirje A:NK Celje A 3 : 5 (1 : 3) zapisnik
NK Žalec A:NK Šmartno 1928 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:Rudar Velenje A 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
8. krog 14.10.18
Fosilum Šentjur:NK Celje A 0 : 9 (0 : 5) zapisnik
ND Dravinja A:NK Žalec A 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Šampion 1 : 8 (0 : 4) zapisnik
NK Rogaška:ND Mozirje A 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NŠ NK Krško A 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.18
NŠ NK Krško A:NK Šmartno 1928 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:NK Brežice 1919 A 4 : 4 (3 : 3) zapisnik
NK Žalec A:NK Celje A 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion:ND Dravinja A 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.18
NK Celje A:NK Šampion 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 A:Fosilum Šentjur 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Žalec A 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Rudar Velenje A 0 : 18 (0 : 8) zapisnik
ND Dravinja A:NŠ NK Krško A 2 : 13 (1 : 4) zapisnik
5. krog 23.09.18
NŠ NK Krško A:NK Celje A 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:ND Dravinja A 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Žalec A:NK Brežice 1919 A 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Rogaška 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:ND Mozirje A 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
4. krog 16.09.18
NK Brežice 1919 A:NK Šampion 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja A:NK Šmartno 1928 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
ND Mozirje A:NK Žalec A 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NŠ NK Krško A 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Celje A:Rudar Velenje A 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 09.09.18
NK Šampion:ND Mozirje A 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec A:Fosilum Šentjur 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Rogaška 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:NK Brežice 1919 A 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Celje A 0 : 4 (0 : 4) zapisnik
2. krog 02.09.18
NK Rogaška:NK Šmartno 1928 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 A:Rudar Velenje A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Celje A:ND Dravinja A 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:NŠ NK Krško A 2 : 6 (1 : 4) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šampion 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
1. krog 26.08.18
ND Dravinja A:NK Rogaška 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:ND Mozirje A 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:Fosilum Šentjur 19 : 2 (19 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Žalec A 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Brežice 1919 A 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
12. krog 16.03.19
NK Žalec : KNK Odred Kozje 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik 2 : 0
NK AS System Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan