Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Rudar Velenje A 20 19 1 0 131:7 58
2. NK Krško A 20 17 2 1 115:17 53
3. NK Celje A 20 15 1 4 84:29 46
4. NK Brežice 1919 A 20 12 2 6 64:39 38
5. NK Rogaška 20 11 1 8 52:38 34
6. ND Mozirje A 20 8 3 9 61:82 27
7. ND Dravinja A 20 7 1 12 34:70 22
8. NK Žalec A 20 5 3 12 22:64 18
9. NK Šampion A 20 5 1 14 33:64 16
10. NK Šmartno 1928 20 3 1 16 37:104 10
11. *Fosilum Šentjur 20 0 0 20 11:130 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
22. krog 02.06.19
ND Dravinja A:NK Brežice 1919 A 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:ND Mozirje A 6 : 2 (4 : 2) zapisnik
NK Krško A:NK Žalec A 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Celje A:NK Rogaška 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:*Fosilum Šentjur 3:0 (u.d.) zapisnik
21. krog 26.05.19
NK Šampion A:NK Krško A 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
ND Mozirje A:ND Dravinja A 8 : 2 (3 : 2) zapisnik
NK Žalec A:Rudar Velenje A 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
NK Brežice 1919 A:NK Celje A 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
*Fosilum Šentjur:NK Šmartno 1928 0:3 (u.d.) zapisnik
20. krog 19.05.19
NK Celje A:ND Mozirje A 10 : 2 (4 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Žalec A 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Šampion A 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Brežice 1919 A 4 : 2 (3 : 1) zapisnik
ND Dravinja A:*Fosilum Šentjur 3:0 (u.d.) zapisnik
19. krog 12.05.19
NK Celje A:Fosilum Šentjur 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:NK Rogaška 3 : 3 (2 : 0) zapisnik
NK Žalec A:ND Dravinja A 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion A:NK Šmartno 1928 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Krško A:Rudar Velenje A 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
18. krog 05.05.19
NK Brežice 1919 A:ND Mozirje A 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška:Fosilum Šentjur 12 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Celje A:NK Žalec A 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
ND Dravinja A:NK Šampion A 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Krško A 3 : 8 (0 : 3) zapisnik
17. krog 28.04.19
Rudar Velenje A:NK Šmartno 1928 12 : 1 (9 : 0) zapisnik
NK Žalec A:NK Rogaška 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion A:NK Celje A 2 : 8 (0 : 5) zapisnik
NK Krško A:ND Dravinja A 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Brežice 1919 A 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
16. krog 14.04.19
ND Mozirje A:Fosilum Šentjur 8 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 A:NK Žalec A 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Celje A:NK Krško A 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja A:Rudar Velenje A 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šampion A 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
15. krog 07.04.19
NK Žalec A:ND Mozirje A 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion A:NK Brežice 1919 A 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Krško A:NK Rogaška 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:ND Dravinja A 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Celje A 7 : 1 (3 : 0) zapisnik
14. krog 31.03.19
Fosilum Šentjur:NK Žalec A 2 : 4 (0 : 3) zapisnik
ND Mozirje A:NK Šampion A 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška:Rudar Velenje A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Celje A:NK Šmartno 1928 4 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919 A:NK Krško A 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
13. krog 24.03.19
ND Dravinja A:NK Celje A 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion A:Fosilum Šentjur 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Krško A:ND Mozirje A 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Rogaška 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Brežice 1919 A 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
12. krog 17.03.19
Fosilum Šentjur:NK Krško A 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška:ND Dravinja A 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:Rudar Velenje A 1 : 15 (0 : 9) zapisnik
NK Brežice 1919 A:NK Šmartno 1928 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
NK Žalec A:NK Šampion A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
11. krog 04.11.18
ND Mozirje A:NK Šmartno 1928 4 : 2 (3 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Rudar Velenje A 0 : 8 (0 : 5) zapisnik
NK Rogaška:NK Celje A 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec A:NŠ NK Krško A 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919 A:ND Dravinja A 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
10. krog 28.10.18
ND Dravinja A:ND Mozirje A 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Žalec A 12 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Celje A:NK Brežice 1919 A 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NŠ NK Krško A:NK Šampion 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Fosilum Šentjur 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
9. krog 21.10.18
NK Brežice 1919 A:NK Rogaška 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:ND Dravinja A 2 : 6 (0 : 2) zapisnik
ND Mozirje A:NK Celje A 3 : 5 (1 : 3) zapisnik
NK Žalec A:NK Šmartno 1928 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:Rudar Velenje A 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
8. krog 14.10.18
Fosilum Šentjur:NK Celje A 0 : 9 (0 : 5) zapisnik
ND Dravinja A:NK Žalec A 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Šampion 1 : 8 (0 : 4) zapisnik
NK Rogaška:ND Mozirje A 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:NŠ NK Krško A 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.18
NŠ NK Krško A:NK Šmartno 1928 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:NK Brežice 1919 A 4 : 4 (3 : 3) zapisnik
NK Žalec A:NK Celje A 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion:ND Dravinja A 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.18
NK Celje A:NK Šampion 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 A:Fosilum Šentjur 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Žalec A 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:Rudar Velenje A 0 : 18 (0 : 8) zapisnik
ND Dravinja A:NŠ NK Krško A 2 : 13 (1 : 4) zapisnik
5. krog 23.09.18
NŠ NK Krško A:NK Celje A 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:ND Dravinja A 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Žalec A:NK Brežice 1919 A 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Rogaška 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:ND Mozirje A 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
4. krog 16.09.18
NK Brežice 1919 A:NK Šampion 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja A:NK Šmartno 1928 4 : 1 (0 : 1) zapisnik
ND Mozirje A:NK Žalec A 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NŠ NK Krško A 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Celje A:Rudar Velenje A 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 09.09.18
NK Šampion:ND Mozirje A 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Žalec A:Fosilum Šentjur 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Rogaška 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:NK Brežice 1919 A 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Celje A 0 : 4 (0 : 4) zapisnik
2. krog 02.09.18
NK Rogaška:NK Šmartno 1928 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919 A:Rudar Velenje A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Celje A:ND Dravinja A 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
ND Mozirje A:NŠ NK Krško A 2 : 6 (1 : 4) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šampion 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
1. krog 26.08.18
ND Dravinja A:NK Rogaška 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:ND Mozirje A 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:Fosilum Šentjur 19 : 2 (19 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Žalec A 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Brežice 1919 A 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan