Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Rudar Velenje 17 16 1 0 84:4 49
2. NK Šampion 17 11 3 3 50:21 36
3. NK MB Tabor 17 10 3 4 39:24 33
4. NK Kety emmi Bistrica 17 9 4 4 42:26 31
5. Nafta 1903 17 9 3 5 37:29 30
6. NK Brežice 1919 17 8 1 8 28:52 25
7. NK Vipoll Veržej 17 2 5 10 22:39 11
8. NK Gummimiral Jarenina 17 3 1 13 17:52 10
9. NŠ Dravograd 17 2 4 11 17:55 10
10. ONŠ Hajdina 17 2 1 14 21:55 7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
17. krog 17.03.19
NK Gummimiral Jarenina:ONŠ Hajdina 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Vipoll Veržej 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:NK MB Tabor 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Kety emmi Bistrica 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:Rudar Velenje 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
16. krog 18.11.18
NK MB Tabor:Rudar Velenje 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Šampion 3 : 3 (1 : 3) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Gummimiral Jarenina 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
ONŠ Hajdina:Nafta 1903 3 : 4 (3 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919:NŠ Dravograd 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
15. krog 11.11.18
NK Šampion:ONŠ Hajdina 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Kety emmi Bistrica 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK Vipoll Veržej 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NK Brežice 1919 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK MB Tabor 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
14. krog 04.11.18
NK MB Tabor:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Šampion 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Gummimiral Jarenina 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:Rudar Velenje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:Nafta 1903 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
13. krog 31.10.18
Nafta 1903:NŠ Dravograd 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:ONŠ Hajdina 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Brežice 1919 8 : 2 (4 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK Kety Emmi Bistrica 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
12. krog 28.10.18
NK MB Tabor:ONŠ Hajdina 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:Nafta 1903 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Vipoll Veržej 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:Rudar Velenje 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Šampion 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
11. krog 21.10.18
NK Vipoll Veržej:NK Brežice 1919 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Gummimiral Jarenina 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NŠ Dravograd 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Nafta 1903:NK MB Tabor 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
10. krog 14.10.18
NK Gummimiral Jarenina:Rudar Velenje 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
NK MB Tabor:NK Kety Emmi Bistrica 3 : 3 (1 : 3) zapisnik
Nafta 1903:NK Šampion 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919:ONŠ Hajdina 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Vipoll Veržej 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
9. krog 07.10.18
NK Gummimiral Jarenina:NK Vipoll Veržej 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK MB Tabor 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Nafta 1903:Rudar Velenje 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Kety Emmi Bistrica 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:ONŠ Hajdina 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
8. krog 30.09.18
Rudar Velenje:NK Šampion 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Nafta 1903 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NŠ Dravograd 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Brežice 1919 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Gummimiral Jarenina 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
7. krog 23.09.18
NK Šampion:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Nafta 1903:ONŠ Hajdina 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Brežice 1919 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK MB Tabor 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
6. krog 16.09.18
NK MB Tabor:NŠ Dravograd 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Gummimiral Jarenina 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:Nafta 1903 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Šampion 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Rudar Velenje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
5. krog 09.09.18
Rudar Velenje:ONŠ Hajdina 10 : 0 (7 : 0) zapisnik
NK Gummimiral Jarenina:NŠ Dravograd 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Brežice 1919 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK MB Tabor 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
4. krog 05.09.18
NK Kety Emmi Bistrica:Rudar Velenje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Vipoll Veržej 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:Nafta 1903 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:NK Gummimiral Jarenina 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šampion 1 : 6 (0 : 1) zapisnik
3. krog 02.09.18
Rudar Velenje:NK Brežice 1919 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Gummimiral Jarenina 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK MB Tabor 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Kety Emmi Bistrica 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:NŠ Dravograd 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
2. krog 26.08.18
NK Gummimiral Jarenina:NK Šampion 1 : 6 (1 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Vipoll Veržej 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:Nafta 1903 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:ONŠ Hajdina 7 : 3 (5 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:Rudar Velenje 0 : 9 (0 : 6) zapisnik
1. krog 19.08.18
Rudar Velenje:NK Gummimiral Jarenina 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Šampion:Nafta 1903 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK MB Tabor 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NŠ Dravograd 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Brežice 1919 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
12. krog 16.03.19
NK Žalec : KNK Odred Kozje 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik 2 : 0
NK AS System Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan