Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 10 9 0 1 92:3 27
2. KNK Odred Kozje - NK Imeno 10 8 1 1 48:4 25
3. NK.Laško-Pivovar 10 7 1 2 52:14 22
4. NŠ NK Krško B 10 6 0 4 24:20 18
5. NK Vojnik 10 4 2 4 24:27 14
6. NK Ljubno ob Savinji 10 3 1 6 19:29 10
7. ND Polzela 10 3 1 6 18:32 10
8. AS System Šmarje pri Jelšah 10 3 1 6 14:48 10
9. Kovinar Štore 10 2 3 5 10:34 9
10. NK Šoštanj 10 3 0 7 21:64 9
11. NK Vransko 10 2 0 8 22:69 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
11. krog 03.11.17
NŠ NK Krško B:Kovinar Štore 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Ljubno ob Savinji 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
ND Polzela:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 7 (0 : 5) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Vransko 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 27.10.17
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Vojnik 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NŠ NK Krško B 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:ND Polzela 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:AS System Šmarje pri Jelšah 11 : 0 (8 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK.Laško-Pivovar 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
9. krog 20.10.17
ND Polzela:NK Vransko 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK.Laško-Pivovar 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Vojnik:NK Šoštanj 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:Kovinar Štore 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
8. krog 13.10.17
NK Vransko:NK Vojnik 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
NK Šoštanj:NŠ NK Krško B 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:ND Polzela 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Ljubno ob Savinji 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 06.10.17
NK Ljubno ob Savinji:NK Šoštanj 5 : 3 (4 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:Kovinar Štore 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Vransko 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 10 (0 : 6) zapisnik
ND Polzela:NK.Laško-Pivovar 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
6. krog 29.09.17
NK Šoštanj:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:ND Polzela 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Vojnik 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NŠ NK Krško B 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Ljubno ob Savinji 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
5. krog 22.09.17
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Vransko 14 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Vojnik:AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK.Laško-Pivovar 1 : 5 (1 : 4) zapisnik
NK Šoštanj:Kovinar Štore 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
4. krog 15.09.17
NK.Laško-Pivovar:NK Ljubno ob Savinji 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NŠ NK Krško B 1 : 7 (1 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:ND Polzela 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Šoštanj 5 : 9 (4 : 5) zapisnik
3. krog 08.09.17
NK Ljubno ob Savinji:AS System Šmarje pri Jelšah 9 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Vojnik:ND Polzela 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Šoštanj:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 : 15 (0 : 7) zapisnik
NK Vransko:Kovinar Štore 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK.Laško-Pivovar 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
2. krog 01.09.17
ND Polzela:NŠ NK Krško B 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Šoštanj 16 : 0 (7 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Vojnik 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NK Vransko 18 : 0 (10 : 0) zapisnik
1. krog 25.08.17
NK Vransko:NK.Laško-Pivovar 3 : 8 (0 : 4) zapisnik
NK Šoštanj:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:Kovinar Štore 14 : 0 (9 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Vojnik 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:ND Polzela 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan