Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
27.07.2022
Žreb tekmovalnih parov v ligah MNZ Celje in Pokalu Pivovarna Union

02.07.2022
Žreb tekmovalnih parov 3SNL - Vzhod - Vabilo

V prilogi objavljamo vabilo za žreb tekmovalnih parov 3SNL-Vzhod.


08.06.2022
Turnir U9 in U11 - vabilo

06.06.2022
Razpis tekmovanj za TL 22/23

V prilogi objavljamo razpis tekmovanj za TL 22/23.


06.06.2022
Dobitniki nagrad v tekmovanju FairPlay za TL21/22

Medobčinska članska liga:

1. mesto - NK Žalec

2. mesto - ND Mozirje

3. mesto - NK Ljubno ob Savinji

Medobčinska mladinska liga:

1. mesto - NK Laško

2. mesto - Šampion

3. mesto - NK Šmarje pri Jelšah

Medobčinska kadetska liga:

1. mesto - Dravinja

2. mesto - NK Šmarje pri Jelšah

3. mesto - NK Žalec

1. liga starejši dečki:

1. mesto - NK Celje

2. mesto - Vransko-Polzela-Prebold

3. mesto - NK Brežice

2. liga starejši dečki:

1. mesto - NK Ljubno ob Savinji

2. mesto - Kovinar Štore

3. mesto - NK Laško


06.06.2022
Najboljši strelci lig MNZ Celje 21/22

Medobčinska članska liga -> Bezovnik David (ND Mozirje)

Medobčinska mladinska liga -> Petančič Tadej (NK Posavje Krško)

Medobčinska kadetska liga -> Strgar Domen (NK Brežice)

1. liga starejši dečki -> Limani Amil (NK Brežice)

2. liga starejši dečki -> Špruk Andrej (NK Ljubno ob Savinji)


06.06.2022
Prvaki lig MNZ Celje 21/22


Medobčinska članska liga -> ND Mozirje

Medobčinska mladinska liga -> NK Brežice

Medobčinska kadetska liga -> ND Polzela -  NK Vransko

 1. liga starejši dečki -> NK Brežice

2. liga starejši dečki -> Zreče

1. liga mlajši dečki -> Dravinja A

2. liga mlajši dečki - skupina A -> Rudar Velenje B

2. liga mlajši dečki - skupina B -> NK Celje B

2. liga mlajši dečki - skupina C -> NK Krško


Fotogalerija


MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
1. krog 13.08.22
Drava Ptuj : Posavje Krško 3 : 2
Rače : Bosch Bračič Videm 1 : 4
Avto Rajh Ljutomer : Cirkulane 1 : 0
Zavrč : Premium Dobrovce 2 : 0
Koroška Dravograd : Šampion 1 : 4
Brežice 1919 Terme Čatež : Podvinci 4 : 3
Dravinja : Šmartno 1928 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan