Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
17.01.2017
Vabilo za turnir U9, U11 in U13

NK Vojnik vabi na turnir za selekcije U9, U11 in U13. Podrobnosti v prilogi.


16.01.2017
Zimsko tekmovanje U9 in U11 - finalni turnir

Časovnica finalnega turnirja U9 - prenesi

Časovnica finalnega turnirja U11 - prenesi


16.01.2017
Rad igram nogomet 2016/2017 - sestava skupin

Prebold 4.2.2017

U9 - skupina 1

 

U11 - skupina 1

NK Šmartno 1928 A

 

ND Polzela

NK Ljubno

 

NK Šampion B

NK Športikum Sevnica A

 

NK Šmartno 1928 A

ND Polzela A

 

NK Ljubno A

ONŠ Savinjska

 

ONŠ Savinjska

 Radeče 11.2.2017

U9 - skupina 2

 

U11 - skupina 2

NK Radeče

 

NK Radeče

ONŠ Laško

 

NK Laško Thermana

NK Laško Thermana

 

NK Hrastnik

NK Hrastnik A

 

NK Ljubno B

ND Polzela B

 

NK Športikum Sevnica A

 Rogatec 5.2.2017

U9 - skupina 3

 

U11 - skupina 3

NK Kovinar Štore A

 

NK Kovinar Štore B

NK Šampion A

 

NK Šampion A

NK Mons Claudius

 

NK Šmartno 1928 B

NK Hrastnik B

 

NK Mons Claudius

NK Šentjur A

 

NK Šentjur A

 Rogatec 12.2.2017

U9 - skupina 4

 

U11 - skupina 4

NK Kovinar Štore B

 

NK Kovinar Štore A

NK Šampion B

 

NK Šampion C

NK Šmartno 1928 B

 

NK Športikum Sevnica B

NK Športikum Sevnica B

 

NK Šentjur B

NK Šentjur B

   

ND Polzela C

   

 


12.01.2017
Razpis za podelitev priznanj MNZ Celje za leto 2016

V prilogi objavljamo razpis za podelitev prizanj MNZ Celje za leto 2016.


11.01.2017
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir

V prilogi objavljamo časovnico finalnega furnirja zimskega tekmovanja za U13.


09.01.2017
Veteranski turnir Janeza in Dušana - vabilo

NK Radeče vabi na veteranski turnir. Podrobnosti v prilogi.


08.01.2017
Zimski prestopni rok - navodila

Navodila za klube veilkega nogometa: prenesi

Navodila za klube KMN: prenesi


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
14. krog 19.11.16
Dravinja : ŠD Videm 0 : 1
NK Šmarje pri Jelšah : NK Dravograd 0 : 0
NK Šampion : NK ZU-VIL Brunšvik 6 : 1
AjDAS Lenart : S.Rojko Dobrovce 4 : 2
NK Fužinar Ravne Systems : NK Rogaška 4 : 1
Mons Claudius : NK Šmartno 1928 7 : 1
Korotan Prevalje : Maribor B 1 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan