Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 7. krog 13.10.23
   TEKMA: NK Laško - NK Šmarje 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Mladenović Stefan (V)
  3  Hrnjački Kovač Lovro
  26  Pentek Jakob (K)
  28  Korat Jure
  55  Čop Matija
  56  Zupančič Nejc
  62  Ašenberger Matevž
  76  Ocvirk Tim
  84  Knez Jaša
  89  Privšek Andraž
  94  Rezec Tian
   NK Šmarje
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  3  Žnidarec Žiga
  5  Hercog Miha
  7  Ratej Jošt
  8  Bizjak Jakob (K)
  9  Herič Aljaž
  10  Pezdevšek Gašper
  11  Lesjak Tilen
  14  Jazbinšek Žan
  17  Vrbek Andraž
  20  Belaj Fatlum
  Rezervni igralci
  12  Gotar Tjan (V)
  25  Podkoritnik Tereza
  27  Maček Žiga
  29  Bukvar Elvedin
  69  Ulaga Nik
  73  Leskovar Domen
  85  Slapšak Matic
  Rezervni igralci
  2  Železnik Lukas
  4  Novak Tim
  12  Vrabec Enej
  15  Grobovšek Rok
  18  Potočnik Matija
  26  Romih Luka
   TRENER
   NK Laško
   Privšek Franc
   NK Šmarje
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 0 89 - Privšek Andraž (6')
   2 : 0 3 - Hrnjački Kovač Lovro (24')
   3 : 0 69 - Ulaga Nik (32')
   4 : 0 28 - Korat Jure (38')
   5 : 0 73 - Leskovar Domen (53')
   6 : 0 84 - Knez Jaša (61')
   7 : 0 73 - Leskovar Domen (77')
   NK Šmarje
   OPOMINJANI
   NK Laško
    62 - Ašenberger Matevž (26')
   NK Šmarje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Šmarje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  22'     69 - Ulaga Nik
       94 - Rezec Tian
  48'     29 - Bukvar Elvedin
       28 - Korat Jure
  50'     73 - Leskovar Domen
       89 - Privšek Andraž
  62'     25 - Podkoritnik Tereza
       56 - Zupančič Nejc
  67'     12 - Gotar Tjan
       1 - Mladenović Stefan
  67'     85 - Slapšak Matic
       76 - Ocvirk Tim
   NK Šmarje
  Minuta  Igralec
  56'     12 - Vrabec Enej
       1 - Cerinšek Luka
  56'     15 - Grobovšek Rok
       7 - Ratej Jošt
  60'     18 - Potočnik Matija
       17 - Vrbek Andraž
  67'     2 - Železnik Lukas
       5 - Hercog Miha
  78'     4 - Novak Tim
       15 - Grobovšek Rok
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan